Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Witaj nam szkoło!

2017-09-05 14:26:19 (ost. akt: 2017-09-05 14:30:04)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

4 września uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście uroczyście powitali nowy rok szkolny, pierwszy rok wdrażania reformy systemu oświatowego, również w naszej „Dwójce”.

1 września br. nasza placówka zmieniła nazwę na Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy. Uroczystego otwarcia roku dokonała dyrektor Dorota Dorozińska, która w krótkim przemówieniu powitalnym zapewniła o dobrym przygotowaniu szkoły do różnorodnych działań dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych oraz życzyła wszystkim uczestnikom szkolnego życia owocnej współpracy.


Dyrektor Marek Nachtygal odczytał list Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, a przewodnicząca Rady Rodziców Weronika Płatek i ksiądz Andrzej Midura życzyli wszystkim uczniom i ich rodzicom samych piątek i szóstek.

Minutą ciszy uczczono wszystkich, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę oraz zmarłych nauczycieli naszej Szkoły. Krótki występ artystyczny naszych uczniów przypomniał zgromadzonej publiczności, że, niestety wakacje za nami a zdobywanie wiedzy przed nami. I to przez następne 10 miesięcy.

Piotr KościjańczukCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages