Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Zrobimy wszystko, by mieszkańcy czuli się bezpiecznie

2017-09-07 14:17:00 (ost. akt: 2017-09-07 14:19:30)

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

Dziś (czwartek, 7 września) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy odbyło się uroczyste powołanie nadkom. Jarosława Wiśniewskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy.

W uroczystości uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, samorządowcy oraz zaproszeni goście.

Niespełna 5 miesięcy temu Jarosławowi Wiśniewskiemu zostały powierzone obowiązki komendanta. Jak zapewnił Tomasz Klimek, komendant wojewódzki, przez ten czas nie wpłynęły żadne negatywne uwagi na jego temat. Po wydaniu pozytywnej opinii starosty nidzickiego Grzegorza Napiwodzkiego, podjęto decyzję o powołanie nadkom. Jarosława Wiśniewskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nidzicy.

Głos zabrali także Grzegorz Napiwodzki, starostwa nidzicki oraz Jacek Kosmala, burmistrz nidzicki w imieniu władz samorządowych. Włodarze gratulowali i życzyli Jarosławowi Wiśniewskiemu samych dobrych decyzji, zgodnych z oczekiwaniami mieszkańców i instytucji. Deklarowali także swoją pomoc.

Jarosław Wiśniewski podziękował za zaufanie i życzliwość — Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, nie tylko za policjantów i pracowników, ale także z odpowiedzialności za stan bezpieczeństwa na terenie powiatu nidzickiego. Zapewniam, że zrobimy wszystko, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie — mówił komendant powiatowy.


Nadkom. Jarosław Wiśniewski wstąpił do służby w Policji w maju 1999 roku i rozpoczął ją w Komendzie Powiatowej Policji w Nidzicy w Wydziale Prewencji i Ruchu Drogowego.

Kolejne doświadczenia zawodowe zdobywał w Zespole Operacyjno – Rozpoznawczym, Dochodzeniowo – Śledczym, do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. W latach 2012-2013 pełnił służbę w Zarządzie Centralnego Biura Śledczego w Olsztynie.

Od lipca 2013 roku był kierownikiem Referatu Wspomagającego w Nidzicy, gdzie również sprawował funkcję Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych. Jarosław Wiśniewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku. Ma 40 lat, jest żonaty i ma dwoje dzieci. Jego pasją jest dobra książka i gra w piłkę nożną.


zlCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. han mango #2346783 9 paź 2017 13:51

  a może by tak pies komendanta luzem nie latał i nie ludzi straszył i resztę tych właścicieli psów ukarał bo strach przejść

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. mieszkaniec Nidzicy #2333598 | 88.156.*.* 21 wrz 2017 21:51

   Obecnie mamy w Nidzicy tylko 2 slownie dwie ulice\z uwagi na remonty\ a patroli policji czy to zmotoryzowanych czy tez pieszych nie uwidzisz dot.to ulic Kosciuszki,czy tez Warszwskiej.Picie piwa przed sklepami i burdy,malowanie scian budynkow nikt na to nie zwraca uwagi,nawet patrol jadacy radiowozem udaje ze tego nie widza albo nie chca widziec.Nawet czekajac przy przejsci dla pieszych jadacy patrol nie ustepuje pierwszenstwa. juz mialam to zarejestrowac telefonem komorkowym ale napewno bym sie narazila innym. Pomijajac to wspomne o strazy miejskiej to juz zupelnie sztuczny twor- wiecej juz nie bede komentowac niech to ocenia mieszkancy i niech nowy Pan Komendant i Pan Burmistzr wezma sobie do serca i naprawde pomysla o bezpieczenstwie mieszkancow.A jezeli chodzi konkurs na najlepszego czy najpopularniejszego dzielnicowego to proponuje to odlozyc do prsyszlego roku.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. paragraf #2324427 | 93.105.*.* 10 wrz 2017 09:12

   KIEDY wreszcie zobaczę policję na CHODNIKACH NA UL. 1 MAJA, że o LENIACH z tzw. straży miejskiej już nie wspomnę. W Nidzicy następny bandyta drogowy, tym razem chodnikowy, w samochodzie NNI 13369 jeżdżący po chodnikach po ul.1 Maja 7 września 2017 r. o godz. 10:25. „Gratuluję” właścicielowi firmy z reklamą „DIETSCH” na tym pojeździe, zatrudniania drogowych bandytów. Wyrabiają „dobrą” opinię o jego firmie. Ze mnie klienta nie będzie nigdy miał, gdyż nie korzystam z usług zakładów penitencjarnych. Zdjęcie jazdy po chodniku bandyta i jego szef mogą obejrzeć w … sądzie, jeżeli wytoczy mi proces, a sędzia wyrazi zgodę, aby je obejrzeli. Upubliczniając film, zdjęcie, informację, ujawniającą nr rejestracyjny pojazdu BANDYTY ŁAMIĄCEGO PRAWO działamy w interesie społecznym – PO TO SĄ NUMERY REJESTRACYJNE! Chronimy siebie i innych oraz prawo służące obywatelom, a NIE BANDZIOROM!

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Kierowca #2322723 | 37.47.*.* 7 wrz 2017 16:35

   To nosi nazwe STATYSTYKI. Trzeba wykonywac zalecenia osób nadrzędnych. Niewinnych kierowców karac bo inaczej będzie postępowanie dyscyplinarne.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. Kierowca #2322613 | 83.6.*.* 7 wrz 2017 14:30

    Priszę się zabrać za gości z drogówki co robią polowania na mieszkańców i nękają ciągłymi kontrolami bez powodu. Czy nidzcka Policja ma jakieś inne przepisy ? bo jeździłem po całym kraju , Europie i tylko w Powiecie Nidzickim są czasami 4 kontrole dziennie tego samego pojazdu. Fanatycy ??

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages