Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Nidziccy policjanci najlepsi!

2017-09-18 17:00:00 (ost. akt: 2017-09-18 17:04:12)

W sobotę na stadionie miejskim w Ornecie został rozegrany VI Turniej Policyjnych Drużyn Piłkarskich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Wzięło w nim udział dziesięć, siedmioosobowych drużyn z całego województwa. Na podium stanęli policyjne drużyny z Nidzicy, Kętrzyna i Szczytna.

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie został rozegrany kolejny piłkarski turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Na zawody przybyło dziesięć policyjnych drużyn piłkarskich z Braniewa, Pisza, Iławy, Olsztyna, Nowego Miasta Lubawskiego, Szczytna, Kętrzyna, Nidzicy i drużyna gospodarzy z Lidzbarka Warmińskiego i Ornety.

Na najwyższym podium stanęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Drużyna policjantów z Lidzbarka Warmińskiego i Ornety zajęła 5 miejsce. Inicjatorem zawodów był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komisariatu Policji w Ornecie. Patronat nad imprezą objął Starosta Powiatowy w Lidzbarku Warmińskim.

Emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyły wszystkim uczestnikom turnieju do ostatniej chwili. Wszystkie spotkania, odbywające się przy pięknej słonecznej pogodzie, były na bardzo wysokim poziomie. W meczu finałowym spotkały się ze sobą drużyny KPP Nidzica i KPP Kętrzyn. Spotkanie to, bardzo zacięte i wyrównane, zakończyło się zwycięstwem 1:0 drużyny z Nidzicy.

Po zakończeniu turnieju nagrodami uhonorowano najlepszego bramkarza, który stracił tylko jedną bramkę. Statuetka powędrowała do rąk policjanta z nidzickiej drużyny. Najlepszym strzelcem Turnieju został Ariel Wójcik, reprezentujący drużynę KPP w Szczytnie, zdobywca 6 bramek.

Nagrody w Turnieju wręczali: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Edward Szydłowski, Komendant Powiatowy Policji w Lidzbarku Warmińskim insp. Tomasz Kamiński, Komendant Komisariatu Policji w Ornecie kom. Piotr Wojciechowski, Starosta Powiatu Lidzbarskiego Jan Harhaj, przedstawiciel Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa warmińsko – mazurskiego Piotr Krupiński, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów przy Komisariacie Policji w Ornecie sierż. szt. Paweł Rynkiewicz oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie Mirosław Bieliński.

Rozgrywki po raz kolejny pokazały, że sportowa rywalizacja może odbywać się zgodnie z zasadami fair play, a tego rodzaju inicjatywy są wspaniałą okazją do integrowania się. Policjanci biorący udział w turnieju zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry, który do ostatnich chwil dostarczył wielu sportowych emocji.

Przypomnijmy, że dla nidzickich policjantów to kolejne trofeum zdobyte podczas piłkarskich zmagań. Ze złotymi medalami policjanci wrócili 19 listopada 2016 roku, gdzie brali udział w Turniej Piłkarskim o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim oraz 28 kwietnia 2017 r. zdobywając Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

kpp

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. bramkarz #2335760 | 25 wrz 2017 09:03

  a wszyscy grali policjanci czy też byli milicjanci i ormowcy? jaka tajemnica podać skład ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. KTO #2332617 | 20 wrz 2017 21:58

  Jest tajemnicą kto grał w tej druzynie? kto był najlepszym bramkarzem ?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. br #2330846 | 18 wrz 2017 20:04

  kto tym najlepszym bramkarzem

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages