Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Wybory samorządowe w Dwójce

2017-09-25 09:00:00 (ost. akt: 2017-09-24 22:10:42)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

Wydarzeniem, które ostatnio rozgrzało do czerwoności społeczność Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nidzicy były wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Konkurencja była ogromna, ponieważ o 10 miejsc walczyło 42 kandydatów z klas III-VII sp i 2-3 gim.

Wybory poprzedziła kampania wyborcza, podczas której kandydaci przedstawili swoje sylwetki i programy wyborcze. Co bardziej zaradniejsi rozdawali przygotowane uprzednio ulotki. Przez cały czas na ekranie monitora na holu prezentowane były zdjęcia wszystkich startujących.

Do wyborów przystąpiło 375 uczniów. Frekwencja wyniosła 89,5%. Do Zarządu SU wybrano następujących uczniów: Kamil Godlewski (3c gim), Zuzanna Serowik (2b gim), Szymon Nowacki (3a gim), Cezary Jastrzębowski (3c gim), Mateusz Sobotka (VII b), Nikola Łaszczych (2a gim), Julia Urbanowska (VII a), Magdalena Domańska (3b gim), Aleksandra Jastrzębowska (V b) i Alicja Wiśniewska (V c). Gratuluję i życzę sukcesów w pracy.

Piotr Kościjańczuk
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages