Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Spartakiada integracyjna "Wszyscy razem"

2017-09-26 17:00:00 (ost. akt: 2017-09-26 16:04:16)

Autor zdjęcia: Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego

Spartakiada integracyjna "Wszyscy razem" integracja uczniów podczas zmagań sportowych szkół gminnych, Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Nidzicy, Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Nidzicy

W hali widowiskowo – sportowej w Nidzicy odbyła się Spartakiada integracyjna „Wszyscy razem”. Organizatorem Spartakiady integracyjnej „WSZYSCY RAZEM” było Stowarzyszenie Wspierające Rozwoj Dzieci i Młodzieży "Światło" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nidzicy.

Głównym celem naszego spotkania było: integracja społeczności lokalnej dzieci z różnych placówek terenu gminy Nidzica oraz kształtowanie pozytywnych postaw społecznych poprzez współzawodnictwo fair play .

Oficjalnego otwarcia Spartakiady integracyjnej „Wszyscy razem” dokonał Starosta Powiatu Nidzickiego Grzegorz Napiwodzki i Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala.

W Spartakiadzie udział wzięły drużyny szkolne z edukacji wczesnoszkolnej z każdej placówki gminnej oraz Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego z Nidzicy i Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Nidzicy.

Zawodnicy zmagali się w konkurencjach sportowych. Uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej przedmedycznej pomocy, a także mogli podziwiać występ zespołu tanecznego uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Nidzicy.

Po trudach rywalizacji sportowej na każdego czekał ciepły posiłek.
Drużyny i szkoły otrzymały pamiątkowe koszulki, dyplomy, piłki.

OREWCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SOSW

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages