Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Nidziccy patrioci wzięli udział w Marszu Niepodległości

2017-11-14 16:17:00 (ost. akt: 2017-11-14 16:28:19)

W niedzielny poranek 11 listopada, grupa nidzickich patriotów wzięła udział w dorocznym Marszu Niepodległości przechodzącym ulicami Warszawy.

Była to świetna okazja, nie tylko do uczczenia pamięci o bohaterach, ale też do spotkania i przeprowadzenia budujących rozmów wśród ludzi o różnych poglądach, w różnym wieku, lecz połączonych troską i nadzieją o lepszą przyszłość naszego kraju.

Na obchody Dnia Niepodległości wybrali się pociągiem specjalnym z Olsztyna, organizowanym przez miejscowych patriotów z różnych ugrupowań. Sam marsz, mimo corocznych uprzedzeń i ostrzeżeń mediów, odbył się w spokojnej atmosferze.

Ludzie okazywali sobie wzajemny szacunek i jasno deklarowali, że są tu po to, by wspólnie budować i wspierać się w "walce" o silną i niezależną Polskę. ,,My chcemy Boga" - tegoroczne hasło przewodnie idealnie wciela się w dzisiejszą sytuację i pozycję Polski w Europie, która chce pozostać krajem o tradycjach i wartościach chrześcijańskich.

Uczestnicy Marszu, oraz patrioci z Nidzicy, już dziś chcieliby serdecznie zaprosić na kolejne, przyszłoroczne święto. Będziemy dokładać starań, by w kolejnym roku było nas jeszcze więcej!

Postaramy się, by za rok, również była możliwość wspólnej wyprawy pociągiem, byśmy mogli razem, w jeszcze większej grupie uczestniczyć w tym wielkim święcie. Cześć i Chwała Bohaterom!!!

pietrek

http://m.wm.pl/2017/11/orig/23618834-1360998557344450-547475116-n-428214.jpg


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Szczery #2375261 | 37.47.*.* 15 lis 2017 22:40

  Gdzie tam był wzajemny szacunek? Nienawiść, wrogość to dominowało podczas tych obchodów. Brak obiektywnego spojrzenia na te wydarzenie.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Kto wychował to pokolenie? #2375135 | 15 lis 2017 19:27

  teraz biorących w pochodach młodzieńców nie wychowała komuna tylko kaczyzm , i niepodległośc nie znaczy że nie ma prawa prawo trzeba przestrzegać winnych karać ,tępić faszyzm likwidować takie organizacje ,przestrzeganie prawa musi być kto by nie rządził w przeszłości tak nie było.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. lubawiak #2374882 | 212.160.*.* 15 lis 2017 13:43

  Mentalność i język otumanionych propagandą młodzieżówek komunistycznych, tyle, że z odchyłem w drugą stronę. I w XXI wieku.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. JAKA WOLNOŚĆ #2374728 | 15 lis 2017 10:25

  Ludzie okres od po wojnie do czasu nazywacie Komuna , komuny nie było była w pewnych obszarach dyktatura najgorsza jaka mogła być szczególnie do wiary i poglądów politycznych ,ludzie parli do zmiany ustroju ,w zasadzie strajkami obalili istniejący ustrój wspomagani przez siły zachodniej propagandy sukcesu ,wynagradzajac ludzi pracy i studentów ponad 25 lat temu dodszło do okragłego stołu dogadali się nikt nie poniósł porażki , rozpieprzona została gospodarka z władza podział na zwolenników PIS i PO i co dalej trwa i jest wojna o władze ,To co teraz trwa nie jest porządkowaniem ,jest podporządkowaniem wszystkiego sobie ,w panstwie prawa w panstwie demokratycznym nie może być dyktatury nie moze byc zeby prawo było dla wybranych prawo dla zwolenników jednej partii i czas z tym skończyć, W ostatnich latach tamtego okresu upadła gospodarka ,były puste półki i teraz tym się żywi młode pokolenie ale dlaczego tak się stało zachód który dążył do szybkich wpływów gospodarczych dokonał blokady towarów.W tamtym okresie ludzie mieli prace , nie spali na dworcach nie musiało byc mopsów , nauka była za darmo uczyli się zdolni dziś człowieczek który nie mógł skończyć podstawówki w prywatnej szkole robi mgr , kończy studia tylko w głowie pusto .Najgorszym było że bylismy pod wpływami ZSRR utrzymyalismy dża 250 tyś armie radziecką teraz stało się podobnie utrzymujemy wojska USA wpływy gospodarcze mamy ogarniete przez firmy zachodnie dalej zarabiamy jak na wschodzie a ceny towarów mamy zachodnie , wielu ludzi żyje biednie tylko nieroby zostały wynagrodzone emeryci i przyszli zostali oszukani elicie żyje się dobrze ,robic mamy wszystko co unia nakazuje o jakiej jest mowa wolnośći wpływy obce Brukseli, obce wojska w kraju .Elicie żye się dobrze a jak żyć za 1400zł emerytury lub za 2000 zl wynagrodzenia jak żyć w przyszłości jaką będziesz mieć emeryture kiedy biednie zarabiasz ,jak się leczyć jak nie masz za co granice masz otwarte tylko wyjechać nie masz za co .Potrzebnych jest wiele zmian ale nie takich żeby znów rządziła jedna partia kiedyś PZPR a teraz kto?????

  Ocena komentarza: warty uwagi (16) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. nidziczanka #2374383 | 31.0.*.* 14 lis 2017 19:48

   Serce rośnie czytając o tak wspaniałej młodzieży.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (11)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages