Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Mężczyzna idealny

2018-01-30 15:39:00 (ost. akt: 2018-03-27 09:03:25)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Spektakl -"Mężczyzna Idealny" odbędzie się 24 marca godz.18:00. Obsada: Małgorzata lewińska; Michał Milowicz; Tadeusz Ross; Artur Dziurman.


Mężczyzna idealny

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu.

Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?

Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości - może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem i „rozbierany poker”, jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają.

Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat….

Obsada:

Katarzyna Cichopek

Popularność zyskała dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość oraz dzięki udziałowi w programach: Taniec z gwiazdami, Jak Oni Śpiewają? i Tylko nas dwoje.

Małgorzata Lewińska

Polska aktorka, znana z roli Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w komediowym serialu Lokatorzy oraz jego spin-offie Sąsiedzi.

Ewa Lorska

Aktorka. Występowała w teatrach: Dramatycznym im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu (1999) i Komedia w Warszawie (2002, 2006). Od roku 2000 związana z Teatrem Rampa na Targówku w Warszawie.

Michał Milowicz

Jego debiut teatralny miał miejsce 21 stycznia 1995. Zagrał wtedy w musicalu Elvis (reż. Janusz Józefowicz) na scenie Teatru Studio Buffo w Warszawie.

Artur Dziurman

W latach 1987-1989 aktor krakowskiego Teatru Bagatela, a od września 1989 Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Brał udział w drugiej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Taniec z gwiazdami.

Krzysztof Ibisz

Polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, aktor, przedsiębiorca i poseł na Sejm RP I kadencji.


Jacek Kawalec

Polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Pierwszy prowadzący program telewizyjny Randka w ciemno.

Piotr Pręgowski

W 1979 roku ukończył PWST w Warszawie. 16 listopada 1984 roku zadebiutował na deskach Operetki Warszawskiej w musicalu Boso, ale w ostrogach.

Andrzej Beya-Zaborski

Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny; także reżyser teatralny. Obecnie mieszka w Białymstoku. Absolwent PWST w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku.

Tadeusz Ross

Znany z licznych telewizyjnych i estradowych występów satyrycznych i kabaretowych, w szczególności z programu Zulu-Gula.

Dariusz Kordek

Polski aktor teatralny, musicalowy, filmowy i telewizyjny, piosenkarz.

bilety/55,-zł/ do nabycia w kasie kina -tel.510 920 651, u organizatora -tel. 651; 603 233 363;
na str.intern.kupbilecik

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages