środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Sprawy załatwisz on-line

2018-02-28 07:00:00 (ost. akt: 2018-02-27 15:56:57)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Wdrożony ma zostać elektroniczny obieg dokumentów zintegrowany z platformą e-usług mieszkańca.

Powstanie szereg formularzy elektronicznych pozwalających na załatwianie niektórych spraw w sposób całkowicie elektroniczny. Uruchomiona zostanie platforma komunikacyjna zapewniająca przeprowadzanie konsultacji społecznych.

— Wdrażanie zaplanowanych zmian odbywać się będzie etapami w 2018 roku, ale pierwszych odczuwalnych efektów spodziewamy się od roku 2019. Mamy nadzieję, że wprowadzenie e-usług usprawni pracę urzędu, a początkowy wzmożony wysiłek naszych pracowników zaowocuje w późniejszym okresie sprawniejszą obsługą i zadowoleniem naszych interesantów — mówi burmistrz Jacek Kosmala.

Mieszkańcy gminy otrzymają narzędzia do elektronicznego komunikowania się z urzędem, załatwiania w nim swoich spraw bez konieczności wychodzenia z domu.
roz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ` #2452328 | 46.170.*.* 2 mar 2018 14:12

  W środę konińska rada miasta miała zająć się wnioskiem wojewody wielkopolskiego, który wezwał radnych do wygaszenia mandatu Karola Skoczylasa z PiS. Powód? Jego firma świadczyła usługi na rzecz miejskich spółek oraz placówek. Skoczylas postanowił sam podporządkować się decyzji Hoffmanna. W wydanym oświadczeniu podkreślił, że nie robi tego z poczucia winy, ale dla dobra formacji, którą reprezentuje

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. SE #2451824 | 46.170.*.* 2 mar 2018 07:52

  Pracownicy MON wydali służbowymi kartami płatniczymi niemal 15 milionów złotych Pracownicy ministerstwa obrony narodowej pod rządami Antoniego Macierewicza wydali służbowymi kartami płatniczymi prawie 15 milionów złotych. To siedem razy więcej, niż analogiczne wydatki wszystkich innych ministerstw - informuje dzisiejszy "Super Express".

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. obiektywny #2449972 | 95.215.*.* 28 lut 2018 08:57

  Szanowna redakcjo, artykuł powinien zawierać podstawowe informacje co będzie można załatwić? Jakie konkretnie ułatwienie dostanie mieszkaniec? A taki artykuł to "pierd" który mówi tylko będzie można coś zrobić ale nikt nie wie co. I na co to komu ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages