Niedziela, 25 lutego 2018. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Wybieramy Miss Nastolatek! Zuzanna znowu wyprzedza rywalki!

2018-02-16 17:51:00 (ost. akt: 2018-02-17 20:56:51)

2 marca o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie odbędą się wybory Miss Nastolatek Ziemi Kozłowskiej 2018. Kandydatki walczą również o tytuł Miss Naszej Gazety Nidzickiej, a także tytuł Miss Internautów.

O tym, które z dziewcząt zostaną nagrodzone zdecydują Czytelnicy. Tytuł Miss Naszej Gazety Nidzickiej otrzyma kandydatka, która zdobędzie największą ilość głosów. SMS-owe głosowanie rozpoczęliśmy 6 lutego, a kończymy 1 marca o 23.59.

Dziewczyny mają również możliwość otrzymania tytułu Miss Internautów. Zdobędzie go kandydatka, która otrzyma największą liczbę polubień, pod zdjęciami, które zaprezentowałyśmy na naszym fanpage na facebook'u. Zdjęcia można lajkować do 2 marca do godz. 12:00.

W tegorocznej edycji konkursu udział weźmie 14 kandydatek z całej gminy. Dziewczęta zaprezentują się w dwóch wyjściach (suknie ślubne i suknie wieczorowe), a także w dwóch choreografiach tanecznych.

— Próby do gali trwają przez całe ferie od świtu do nocy. Efekt tych zmagań pokażemy państwu niebawem — mówi Małgorzata Krzyżewska, dyrektor GCKiS.

W trakcie gali zostaną przyznane następujące tytuły:
- Miss Nastolatek Ziemi Kozłowskiej 2018
- I - vice Miss
- II - vice Miss
- Miss Foto
- Miss Publiczności
- Nagroda Specjalna Wójta Gminy Kozłowo
- Miss Naszej Gazety Nidzickiej
- Miss InternautówJak głosować?
Żeby zagłosować wyślij sms o treści gn.mn.x, gdzie x oznacza numer zdjęcia, pod numer 7148 (koszt 1,23 zł).RANKINGREGULAMIN

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages