środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Dzień otwarty w JEDYNCE

2018-03-13 10:00:00 (ost. akt: 2018-03-12 16:16:36)

Autor zdjęcia: Szkoła

Co roku wychodząc na wprost oczekiwaniom środowiska lokalnego organizujemy w naszej szkole Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci, które od września rozpoczynają naukę w klasach pierwszych i oddziałach przedszkolnych.

7 marca późnym popołudniem Jedynka tętniła życiem. Na nasze zaproszenie odpowiedziało bardzo wielu rodziców zainteresowanych poznaniem oferty edukacyjnej, bazy dydaktycznej oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.

Dyrektor szkoły Artur Pacuszka przedstawił kadrę pedagogiczną, przybliżył działania szkoły w kierunku wzbogacania jakości edukacji i wszechstronnego rozwojowi najmłodszych.

Zgromadzeni goście obejrzeli też prezentację, pokazującą różnorodne działania, dzięki którym dzieci w Jedynce mogą czuć się bezpiecznie, a czas spędzony w szkolnych murach jest pełen radości, zabawy, pozytywnych doświadczeń, kształtowania charakteru, zdobywania nowych umiejętności i wiadomości.

Każde odwiedzające naszą szkołę dziecko otrzymało balonik i słodką niespodziankę od starszych kolegów, którzy podczas całego spotkania pomagali młodszym i bawili się z nimi.

Rodzice wraz z pociechami zwiedzali szkołę, oglądali pracownie edukacji wczesnoszkolnej, świetlicę, gabinet logopedy, a dzieci z zapałem i wielką radością uczestniczyły w różnego rodzaju kreatywnych zabawach, zajęciach plastycznych, komputerowych i ruchowych.

Mamy nadzieję, że zarówno rodzicom jak i dzieciom w pełni odpowiada nasza oferta edukacyjna. Przypominamy, że zapisy do Jedynki trwają, odpowiednie dokumenty są do pobrania na stronie szkoły bądź w sekretariacie. A my czekamy na Was we wrześniu!
szkołaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPnr1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages