Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Walka jest coraz bardziej zacięta! Antonina wyprzedza rywalki!

2018-04-16 15:17:00 (ost. akt: 2018-04-16 15:18:19)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

AKCJA\\\ Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnukowie mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka. Może trafi na okładkę?

Nasza akcja Mały Książę, Mała Księżniczka od lat cieszy się wielką popularnością. Nic dziwnego! Właśnie podczas tej akcji jest szansa, żeby ukochana pociecha sięgnęła po książęcą koronę. Rodzice z niecierpliwością czekali na kolejną edycję naszej akcji. Dostaliśmy mnóstwo e-maili z pytaniem, kiedy znów ich dzieci będą mogły zaprezentować się w Gazecie. Postanowiliśmy nie być obojętni. I mamy świetną wiadomość! Nasz konkurs już wystartował. Dlaczego warto w nim wziąć udział? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa— mówią zgodnie rodzice naszych laureatów. Ale nie tylko! Zwycięzcy regionalni trafią na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. Kto wygra? O tym zadecydują nasi Czytelnicy!

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni. Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail: nidzica@gazetaolsztynska.pl Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu. Akcja rozpoczyna się 27 marca i potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Kandydatury można zgłaszać do 23 maja 2018 roku do godziny 12.MAŁA KSIĘŻNICZKA

Aby zagłosować wyślij sms o treści gn.mka.x, gdzie x oznacza numer przypisany do konkretnej kandydatki na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)MAŁY KSIĄŻĘ

Aby zagłosować wyślij sms o treści gn.mke.x, gdzie x oznacza numer przypisany do konkretnego kandydata na numer 7148 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages