X kolejka NLK. Podwójne zwycięstwa Kramu Nidzica

2018-04-09 10:00:00(ost. akt: 2018-04-08 22:01:44)
Koszykarze Kramu (białe stroje)  awansowali na 3 miejsce w ligowej tabeli

Koszykarze Kramu (białe stroje) awansowali na 3 miejsce w ligowej tabeli

W niedzielę (8 kwietnia) w hali widowiskowo - sportowej w Nidzicy rozegrano X kolejkę spotkań w Nidzickiej Lidze Koszykówki
Za nami 10 kolejka spotkań w Nidzickiej Lidze Koszykówki w której rozegrano tylko 3 spotkania a w których uczestniczył tylko jeden zespół z Nidzica WKS Kram.

Koszykarze Kramu w pierwszym swoim niedzielnym występie pokonali Dragons Mławę 76:42 (17:11, 9:9, 19:6, 22:8). Mecz toczył sie pod wyraźne dyktando nidzickich koszykarzy którzy zwłaszcza w drugiej jej odsłonie uwidocznili swoją przewagę nad rywalem.

W drugim swoim meczu WKS Kram pokonał Dream Team Działdowo 48:42 (14:14, 7:10, 11:10, 16:8). Losy tego spotkania ważyły się do ostatniej kwarty. Przez większą część to goście z Działdowa prowadzili grę. W IV kwarcie w 8 minucie rzut za 3 punkty Grzegorza Bogdańskiego dał remis w tym spotkaniu i od tego momentu Kram podkręcił tempo gry odnosząc końcowy sukces w tym spotkaniu.

W trzecim niedzielnym spotkaniu Dragons Mława przegrali z Dream Team Działdowo 37:72.

W tabeli nidzicki Mejdej Boyz plasuje się na 2 miejscu, Kram awansował na 3 miejsce kosztem ZWO który spadł na 4 miejsce mając gorszy bilans punktowy od koszykarzy Kramu.