środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Piotr Szczepkowski wystąpił w senacie

2018-05-09 10:25:27 (ost. akt: 2018-05-09 15:21:32)

Chór Policji Garnizonu Warmińsko - Mazurskiego wystąpił podczas uroczystego finału konkursu plastycznego "Orzeł Biały - nasza duma", który odbył się w Senacie Rzeczpospolitej Polskiej. Funkcjonariusze, wspólnie z zebranymi gośćmi wykonali Hymn Narodowy, a kilka chwil później w korytarzach Senatu Rzeczpospolitej Polskiej rozbrzmiały takie utwory jak "Warszawianka", "Przybyli Ułani", "Piechota", "Czerwone Maki" i "Pieśń Rycerzy Bolesława Krzywoustego".

Wczoraj (07.05) w Senacie Rzeczpospolitej Polskiej odbył się uroczysty finał konkursu plastycznego "Orzeł Biały - nasza duma" pod patronatem marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego.

Tegoroczna edycja konkursu była częścią obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Tematem prac było polskie godło, począwszy od czasów Mieszka I do czasów współczesnych. Celem przedsięwzięcia było zainteresowanie uczniów znaczeniem naszych symboli narodowych, a także popularyzacja wiedzy o godle.

W wydarzeniu tym uczestniczył również Chór Policji Garnizonu Warmińsko - Mazurskiego. Funkcjonariusze wspólnie z zebranymi gośćmi zaśpiewali a capella Hymn Polski na rozpoczęcie spotkania. Następnie w holu Senatu Rzeczpospolitej Polskiej rozbrzmiały patriotycznie pieśni: "Warszawianka", "Przybyli Ułani", "Piechota", "Czerwone Maki" i "Pieśń Rycerzy Bolesława Krzywoustego" wykonane przez policjantów z Warmii i Mazur.KWP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages