Piątek, 10 kwietnia 2020. Imieniny Borysławy, Makarego, Michała

Elka na 6, czyli tytuł dla najlepszych

2018-06-03 16:03:00 (ost. akt: 2018-07-11 11:39:54)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Wyrozumiały instruktor, elastyczne godziny zajęć i wysoka zdawalność. Każdy kursant, co oczywiste, chciałby trafić na najlepszą szkołę nauki jazdy. Jaka powinna być idealna szkoła nauki jazdy? Chcemy wyłonić najlepszą z najlepszych!

Najważniejsza jest przystępna cena, podejście do klienta i bezstresowa nauka
Zobacz także: Bez polisy OC i dowodu Bez polisy OC i dowodu PRZEPISY\\\ Kierowcy nie będą musieli już wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego ani polisy ubezpieczenia OC — zakłada projekt zmian w prawie o ruchu drogowym....
— uważa Mariusz Fidurski, który egzamin na prawo jazdy ma już za sobą.

I dodaje, że był zadowolony zarówno z zajęć teoretycznych, jak i praktycznych.
Rozpoczynamy plebiscyt „ELka na 6”, który pozwoli nam wyłonić najlepszą szkołę jazdy w Nidzicy. Ale o tym, która to będzie szkoła, zadecydują już nasi czytelnicy.
Zobacz także: Udogodnienia w egzaminie na prawo jazdy Udogodnienia w egzaminie na prawo jazdy W zeszłym roku weszły w życie zmiany w przepisach dotyczących egzaminu na prawo jazdy.

Przemysław Kierznowski jazdy za kółkiem uczył się w szkole, którą dobrze wspomina.

— Podobało mi się to, że jazdy uczyli różni instruktorzy. Każdy z nich zwracał uwagę na inne błędy w prowadzeniu samochodu, co było bardzo przydatne — uważa.

Z kolei Nina Kotrzeba jest wdzięczna, że w jej szkole rzucono ją na głęboką wodę. Co to znaczy?

— Już na pierwszej godzinie wyjechałam na miasto — odpowiada. — Ale nikt nie wywierał na mnie presji. To też duży plus!

Krystian Zawojek szybko odnalazł się w szkole, którą wybrał.

— Bardzo mi się podobało podejście do kursanta i opanowanie instruktorów. Nawet jak popełniałem błędy, a przecież popełniałem, instruktor powoli i dokładnie tłumaczył mi, jak powinienem coś prawidłowo robić — opowiada.

I instruktorzy musieli robić to naprawdę skutecznie, bo Krystian zdał za pierwszym razem. — Cieszyła mnie także niska cena kursu i brak problemów z umawianiem się na jazdy. To też duży plus takiej szkoły nauki jazdy — podkreśla.

Tytuł „ELka na 6” otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuł powiatowy przyznamy wtedy, kiedy w plebiscycie wezmą udział minimum trzy szkoły z powiatu.

Szkoła, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne.

Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Głosowanie potrwa do 5 lipca do godz. 23.59.

at, zl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages