Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Ogromne sukcesy uczniów nidzickiej Dwójki w międzynarodowym konkursie The Big Challenge

2018-05-28 13:00:00 (ost. akt: 2018-05-27 17:10:49)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prestiżowym międzynarodowym konkursie The Big Challenge. Jest to swego rodzaju święto języka angielskiego jednoczące młodzież i dzieci z całego świata. U nas nie brakuje miłośników tego języka, a z pomocą nauczycieli lingwistów mogą oni rozwijać swą pasję.

Nowoczesny konkurs online z innowacyjną strefą gier dla uczestników stanowił niezwykłą przygodę. Odbywa się on raz w roku w wielu krajach Europy i ma formę testu 45 pytań o różnym poziomie trudności z zakresu gramatyki, słownictwa, wymowy oraz cywilizacji.

I tym razem popisali się swoją szeroką wiedzą i osiągnęli następujące wyniki: na pierwszym poziomie trudności Przemysław Libudzki - 1. miejsce w szkole oraz 11. w regionie i Alicja Wiśniewska 2. w szkole i 12. w regionie, na trzecim poziome trudności Zofia Krzyżak - 1. miejsce w szkole i 12 w regionie pod opieką pani Iwony Nasiadki, na 4 poziomie Grzegorz Bagiński na 1. miejscu w szkole i 8 w regionie oraz Aleksandra Łamejko - 2. miejsce w szkole i 12. w regionie.

Na ostatnim, najtrudniejszym poziomie wspaniały wynik uzyskała Weronika Madyś z 1. miejscem w szkole, 1. w regionie oraz 19 w kraju, pozostali: Aleksandra Jasińska 2. w szkole i 2. w regionie, Aleksander Bąkowski (o rok młodszy od pozostałych uczestników tej kategorii!) 3. w szkole i 5 w regionie, Magdalena Domańska 4. w szkole i 6. w regionie, Maciej Stefański 5 w szkole i 8 w regionie oraz Adam Kujawski 6 w szkole i 9 w regionie.

Tylko dzięki świetnemu przygotowaniu i pasji naszych nauczycielek języka angielskiego, pań Marioli Podolskiej- Maculewicz oraz Iwony Nasiadki uczniom udało się osiągnąć tak wspaniale wyniki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w przygodzie z językiem i kulturą anglojęzyczną!

Weronika Madyś, uczennica klasy 3b gimnazjum


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages