środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Księżniczka Antosia i książę Adaś

2018-06-04 19:00:00 (ost. akt: 2018-06-04 14:19:18)

26 maja zakończyliśmy trzynastą edycję plebiscytu na Małego Księcia i Małą Księżniczkę! Zacięta walka trwała do samego końca. O tytuł walczyło 6 dziewczynek i 6 chłopców. Przedstawiamy tegoroczną, książęcą parę.

Małą Księżniczką została trzyletnia Antonina Isko z Rogu. Antosia jest pogodną dziewczynką, która lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

— Córka lubi bawić się na świeżym powietrzu, jej hobby to także jazda na rowerze. Antosia jest bardzo sympatyczna, towarzyska, odważna. Wszędzie jej pełno — mówi mama Joanna Jastrzębowska. Mała Księżniczka do walki o tytuł podeszła po raz drugi.

— Pierwszy raz zgłosiliśmy Antosię do konkursu, kiedy miała roczek. Wtedy, niestety nie udało się wygrać. Ponownie spróbowaliśmy z ciekawości. Antosia jest taka pogodna, pomyślałam że się nadaje i może wygramy — przyznaje mama. I dodaje, że mimo iż córka nie jest jeszcze do końca świadoma zwycięstwa to bardzo się z niego ucieszyła.

— Ja również się cieszę i jestem dumna z córki. Przez cały czas trwania konkursu dzwonili do nas znajomi, rodzina, mówili, że widzieli córkę w gazecie i głosowali. Naszym zdaniem Antonina jest właśnie taką księżniczką. Bardzo lubi się stroić i przebierać w różne sukienki. W takich sytuacjach zawsze śmiejemy się, że zachowuje się jak księżniczka — mówi Joanna Jastrzębowska.

Dodaje, że wygraną będą świętować razem z Dniem Dziecka. Co będą tego dnia robić? — Jeszcze nie mamy konkretnych planów, ale na pewno wybierzemy się do kina — mówi mama Antosi.

Mały Książę Adaś Jabłonowski skończył już 8 miesięcy. W chwili zgłoszenia do konkursu był o dwa miesiące młodszy. Jak przyznaje mama, Dorota Asztemborska wygrana nie była dla rodziny dużym zaskoczeniem, bo synek prowadził przez większość czasu plebiscytu.

— Babcia Adasia namówiła nas, żeby wysłać zdjęcie do konkursu. Rodzina bardzo nas wspierała. Ze względu na to, że Adaś długo był na prowadzeniu, spodziewaliśmy się wygranej — mówi mama chłopca. Jak przyznaje, Adaś jest wzorowym dzieckiem.

— W ogóle nie płacze, śmieje się do wszystkich, jest bardzo dobrym, pogodnym dzieckiem — mówi. Mały Książę najbardziej lubi bawić się zabawkami. Interesują go zwłaszcza te grające, śpiewające, piszczące. Uwielbia spacery, cieszy go także plac zabaw. Adaś bardzo lubi gaworzyć, mówić po swojemu ,,mama, tata". Rodzina zapewnia, że wygraną na pewno będą świętować.

zl


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages