Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

NIDZICKIE TARGI PRACY I EDUKACJI

2018-05-01 07:00:00 (ost. akt: 2018-05-31 15:18:11)

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

29 maja br. odbyły się Nidzickie Targi Pracy i Edukacji, które odwiedziło ponad 700 osób mających możliwość zapoznania się z ofertami zatrudnienia na lokalnym i zagranicznym rynku pracy oraz ofertą szkół wyższych, policealnych i ponadgimnazjalnych.

Organizatorem wydarzenia było Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Nidzicy oraz Powiatowy Urząd Pracy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Burmistrz Miasta Nidzica, a także Starosta Nidzicki.

Uroczystego otwarcia Targów dokonali: doradca wojewody Marcin Paliński, Starosta Nidzicki Grzegorz Napiwodzki, Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala, Dyrektor CEiPM OHP w Olsztynie Marek Obrębski oraz Dyrektor PUP w Nidzicy Aleksandra Nowogórska, którzy przywitali przybyłych gości, wystawców oraz uczestników.

Przedstawili także korzyści wynikające z udziału w tym przedsięwzięciu, zachęcali do odwiedzenia stoisk wystawców, którzy w bardzo atrakcyjny sposób promowali swoje działania. Wydarzenie było skierowane do młodzieży uczącej się, zainteresowanej odnalezieniem przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej oraz osób poszukujących pracy i bezrobotnych.


Nidzickie Targi Pracy i Edukacji stanowiły doskonałą okazją do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy przedstawianymi przez zaproszonych pracodawców oraz agencje zatrudnienia, a także do uzyskania informacji z zakresu edukacji.

Na targach przedstawiono około 240 ofert pracy, z czego 60 ofert zostało przedstawionych przez agencję pracy tymczasowej.

Pozostałe oferty pochodziły od lokalnych pracodawców oraz od dużych firm, takich jak LG Electronics Mława Sp. z o.o., którzy w swojej firmie zaoferowali 124 miejsca pracy.

Wśród 47 wystawców znalazły się również służby mundurowe. Patronat medialny nad Targami pełniło w tym roku Radio Olsztyn oraz Nasza Gazeta Nidzicka.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MCKNidzica

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages