Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Wybierz z nami Mistrza Urody!

2018-06-05 21:44:55 (ost. akt: 2018-06-06 08:55:32)
Salon kosmetyczny Vanilia zwyciężył w zeszłorocznej edycji

Salon kosmetyczny Vanilia zwyciężył w zeszłorocznej edycji

Odważne kolory na głowie, dyskretny makijaż i piękne paznokcie — w sezonie wiosenno-letnim panie będą olśniewać urodą. Panowie nie chcą zostać w tyle i coraz częściej decydują się na zabiegi pielęgnacyjne. I golą brody!

Kobiety kochają paznokcie hybrydowe, ale coraz częściej decydują się na zwykłe lakiery. Kiedyś były modne żele, teraz hybryda, bo mniej obciąża płytkę paznokcia. Ale panie powoli skłaniają się ku standardowym lakierom.

Chcą być bardziej naturalne, bardziej sauté. Rozpoczynamy nasz konkurs na Mistrza Urody, dlatego czekamy na zgłoszenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Wyłonimy najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie. Wystarczy wysłać e-mail: nidzica@gazetaolsztynska.pl

Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów).

Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie. Głosowanie trwa do 30 czerwca do godz. 23.59. Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, w naszych tygodnikach lokalnych i na naszych stronach internetowych.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages