Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Szkoła marzeń

2018-06-07 11:00:00 (ost. akt: 2018-06-07 09:14:56)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

Międzynarodowe uznanie wizji szkoły marzeń w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy - wyniki konkursu „The School in My Dreams".

Efektem współpracy między szkołami z Turcji, Rumunii, Ukrainy i Polski było przeprowadzenie konkursu, który polegał na przedstawieniu swojej idealnej szkoły w kreatywny sposób.

Uczestnicy mogli popisać się w aż 4 kategoriach: zdjęcia, krótki filmik, plakat z motto oraz opowiadanie bądź artykuł, czyli dla każdego coś miłego. Uczniowie naszego gimnazjum ponownie stanęli na wysokości zadania i sięgnęli po najwyższe lokaty we wszystkich kategoriach.

Zdjęcie Szymona Siedlikowskiego z klasy 2b werdyktem międzynarodowego jury otrzymało 3 miejsce, filmik drużyny z klasy 3b w składzie Maciej Stefański, Magda Domańska, Weronika Madyś, Ola Jasińska, Zuzia Olszewska, Cezary Borkowski, Adam Kujawski, Dominika Roman, Mateusz Kaczmarek uzyskał 2 miejsce, a nagranie Aleksandry Łamejko i Alicji Borkowskiej 4 miejsce.

W kolejnej części, tym razem pracy plastycznej— plakat na 2 miejscu uplasowała się Aleksandra Łamejko, a Zuzanna Ankudowicz , Alicja Borkowska i Weronika Madyś kolejno na 4, 5 i 6 pozycji.

W sekcji dziennikarsko-literackiej bezkonkurencyjnym okazał się być artykuł Weroniki Madyś — 1 miejsce, a jej koledzy z klasy Maciej Stefański i Adam Kujawski zajęli następująco 6 i 7 miejsce.

W realizacji zadań konkursowym uczniom pomagała niezastąpiona Mariola Podolska- Maculewicz.
Weronika Madyś, uczennica klasy 3b gimnazjum

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages