Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Pierwsza wiosenna porażka Startu Nidzica

2018-06-10 15:40:20 (ost. akt: 2018-06-10 15:58:23)

Autor zdjęcia: Jerzy Boczkowski

W niedzielę (10 czerwca) w meczu 21 kolejki piłkarskiej A-klasy gr.4 lider tabeli Start Nidzica przegrał na wyjeździe w Kurzętniku z miejscowym Zamkiem 1:0 (0:0)

Pierwszej wiosennej porażki doznali piłkarze Startu Nidzica w tegorocznych rozgrywkach A-klasy.

Zespół Startu Nidzica na mecz 21 kolejki udał się do Kurzętnika by rozegrać tam mecz z miejscowym Zamkiem. Spotkanie wygrali gospodarze 1:0, mimo iż przez większość spotkania to nasz zespół dyktował warunki gry.

Start Nidzica wyjechał na te spotkanie w 11 osobowym składzie a trener Bartosz Kruschel dał odpocząć kilku czołowym zawodnikom lub leczącym kontuzje. Zabrakło w tym meczu m.n Kamila Michalskiego, Kuby Stasiukiewicza, Grzesia Walkiewicza czy też bramkarza Karola Bruzdy.

W Kurzętniku zagrał skład rezerwowy który sporymi fragmentami dyktował warunki gry, lecz szkoda że zabrakło znowu skuteczności. Trener Bartosz Kruschel mimo porażki z zespołem Zamku jest zadowolony z postawy swoich zawodników.

Zamek Kurzętnik w 80 min. zdobył zwycięskiego gola i zainkasował 3 punkty z tego spotkania.

Ostatni mecz w rozgrywkach A-klasy Start Nidzica rozegra w najbliższą sobotę 16 czerwca o godz. 16:00 a rywalem ich będzie zespół Lider Złotowo.


Jerzy Boczkowski
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages