środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

VI Gala Talentów Jedynki

2018-06-12 13:00:00 (ost. akt: 2018-06-12 09:35:42)

Autor zdjęcia: Szkoła

7 czerwca już po raz szósty odbyła się Gala Talentów Jedynki. Gala na dobre zadomowiła się w kalendarzu najważniejszych wydarzeń szkolnych.

Promowanie i docenianie uzdolnionych uczniów uważamy za swój miły obowiązek. Kibicujemy naszym podopiecznym w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań.

Cieszymy się z każdego ich osiągnięcia i jesteśmy dumni, że możemy w tym współuczestniczyć. Kończący się rok szkolny obfitował w różnorodne sukcesy uczniów Jedynki, którzy zdobywali tytuły laureatów, osiągali wysokie lokaty i wyróżnienia w konkursach kuratoryjnych, na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym, gminnym.

Podczas Gali zostali oni uhonorowani pamiątkowymi dyplomami za osiągnięcia w kategoriach: konkursy matematyczne i przyrodnicze, literackie i historyczne, językowe, recytatorskie, artystyczne i plastyczne. Całość przeplatana była występami nagrodzonej młodzieży – był taniec, śpiew, recytacja wierszy w j. polskim i niemieckim.

Podczas uroczystości byli z nami: Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia, Pomocy Społecznej i Polityki Prorodzinnej – Andrzej Ruś, Radni Rady Miejskiej – Jacek Zieliński i Marek Kierzkowski, Przedstawiciele Rady Rodziców, bliscy i nauczyciele nagrodzonych uczniów.

Galę przygotowali: Beata A. Dąbrowska, Anna Czarzasta, Joanna Zielińska, Krzysztof Partyka, prowadzili Beata A. Dąbrowska i Dariusz Marcin Kosobucki.

szkołaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPnr1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages