środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

,,Dwójka” z trójką laureatów!

2018-06-19 16:00:00 (ost. akt: 2018-06-19 10:58:42)

Autor zdjęcia: PIOTR KOSCIJANCZUK

W Szkole Podstawowej nr 30 im. Marii Zientary – Malewskiej w Olsztynie odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Literackiego i Plastycznego pt.„Moje dane, moja prywatność”. Organizatorem konkursów była Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary – Malewskiej w Olsztynie oraz Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Konkursy zostały ogłoszone w ramach realizacji zadań Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych „Twoje dane – twoja sprawa” i adresowane do dzieci i młodzieży z całego województwa. Głównym ich celem było zachęcenie uczestników do refleksji nad problematyką ochrony prywatności i danych osobowych oraz przedstawienie w sposób twórczy swoich przemyśleń na ten temat.

W ramach konkursu literackiego uczniowie mieli za zadanie stworzenie wypowiedzi literackiej (wiersza lub fraszki), natomiast w konkursie plastycznym wykonanie pracy dowolną techniką, np.: praca malarska, rysunek, grafika, collage itp.

Konkursy rozstrzygnięto w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa 7-9 lat, Szkoła Podstawowa 10-13 lat oraz Szkoła Ponadpodstawowa 14-17 lat.

Duży sukces odniosły uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy.

Uczennica kl.VII,,a” Małgorzata Kujawska zajęła I miejsce w konkursie literackim, w kategorii wiekowej10-13 lat (opiekun Izabela Parecka).

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej 14-17 lat uczennica kl.2,,b” gimnazjum Zuzanna Ankudowicz zajęła I miejsce, a Aleksandra Łamejko, uczennica tej samej klasy, otrzymała wyróżnienie (opiekun Małgorzata Rydzewska).

Laureatki odebrały okolicznościowe dyplomy oraz nagrody książkowe z rąk organizatorów konkursów.

Za przygotowanie uczennic do konkursów podziękowanie otrzymali również nauczyciele prowadzący.
Uczennicom serdecznie gratulujemy godnego reprezentowania szkoły i życzymy kolejnych sukcesów na niwie literackiej i artystycznej.

Małgorzata RydzewskaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages