środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Najlepsza Elka to szkoła jazdy Ariela Łobejko

2018-07-19 19:30:00 (ost. akt: 2018-07-19 19:28:53)

NASZA AKCJA\\\ Zakończył się plebiscyt, w którym wybieraliśmy najlepszą szkołę nauki jazdy. W naszym powiecie "Elką na 6" została szkoła Ariela Łobejko.

Ariel Łobejko szkołę nauki jazdy prowadzi od 10 lat. Zapewne wielu kierowców uczyło się kierować autem w jego szkole. To także ich głosom zawdzięcza tytuł najlepszej szkoły jazdy w powiecie nidzickim. Dlatego dziękuje wszystkim byłym i obecnym kursantom za oddane głosy.

— Gdy dowiedziałem się, że wygrałem ten plebiscyt byłem bardzo mile zaskoczony. Nie spodziewałem się wygranej. Tym bardziej jest to dla mnie ogromna satysfakcja — mówi Ariel Łobejko.

Jak mówi, przekonał się po raz kolejny, że chcieć to móc. Ma również świadomość tego, że wyniki osiąga się wtedy, kiedy robi się to co się lubi.

— Moi kursanci pokazali po raz kolejny, że warto się starać i dbać o wysoką jakość szkolenia. Duża aktywność kursantów motywuje mnie do dalszego działania i dalszego rozwoju zawodowego — mówi pan Ariel.

Zapewnia, że zależy mu, aby kursanci, którzy kończą jego szkołę nie tylko byli przygotowani do egzaminu na prawo jazdy, ale przede wszystkim uzyskali umiejętności niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego poruszania się po drogach.

— Oprócz znajomości przepisów ruchu drogowego ważne jest, aby potencjalni kierowcy nauczyli się poprawnej techniki i kultury jazdy oraz interpretacji zachowań innych kierowców — dodaje zwycięzca plebiscytu.

Podczas bezstresowych zajęć, instruktorzy poświęcają tyle czasu na kształtowanie poszczególnych umiejętności, ile potrzebuje konkretna osoba. Indywidualne podejście i dostosowane godziny jazdy, wpływają na zadowolenie kursantów. Sam proces zdobywania upragnionego prawa jazdy jest dla większości stresujący, więc staram się, aby przyszły kierowca czuł się dobrze przygotowany, a co za tym idzie pewny siebie.

— Pozytywnie zdany egzamin i zadowolenie kursantów to nasz wspólny sukces. Dlatego ciężka praca, cierpliwość i zaangażowanie ze strony kursantów, ale także instruktora, owocują w przyszłości. Prawo jazdy robi się tylko raz, więc lepiej wybrać dobrze — zapewnia Ariel Łobejko.

Czasami zdarzają się nieco humorystyczne sytuacje, które zapewne wynikają ze zdenerwowania kursantów. Ariel Łobejko chce je rozładować śmiechem.

Pewnego razu kursantka wsiadła do samochodu i ruszyła bez problemu, ale nie włączyła świateł. A bez tego nie można wyruszyć na drogę. Poprosił ją o zatrzymanie auta, czym była bardzo zdziwiona, ale zatrzymała się.

— Czego pani nie zrobiła? — zapytałem. Usłyszał w odpowiedzi, zapewnienie, że wszystko jest zrobione, zgodnie z przepisami.

— Na pewno — zapytałem kursantkę. Nieco zdziwiona zapytała: A co? Kierunkowskazu nie włączyłam?.

Wówczas Ariel łobejko przypomniał sobie zabawę w ciepło - zimno i odpowiedział - zimno. — A co zimno panu? — odpowiedziała pytaniem. — Nie, w samochodzie jest ciepło, ale pani świateł nie włączyła — odpowiedziałem. Kursantka naprawiła swój błąd i pojechali dalej.

roz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages