środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Zapraszamy na wyścig kolarski

2018-07-22 12:10:00 (ost. akt: 2018-07-22 08:08:53)

KOLARSTWO\\\ W Napiwodzie 22 lipca odbędzie się Międzynarodowy Wyścig Kolarski. Zawodników można zgłaszać drogą elektroniczna do 21 lipca lub osobiście w dniu imprezy w godzinach od 9:00 do 15:00. Na zwycięzców czekają nagrody.

Organizatorami wyścigu są Stowarzyszenie cyklistów Ventyl w Nidzicy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski w Nidzicy, Starostwo Powiatowe, oraz Warmińsko Mazurski Związek Kolarski.

Wyścig zostanie rozegrany 22 lipca w Napiwodzie. Zawodników można zgłaszać drogą elektroniczną na adres: mosir@nidzica.pl podając imię i nazwisko oraz kategorię zawodnika do 21 lipca do godziny 15:00.

W dniu zawodów osobiście w Szkole Podstawowej w Napiwodzie w godzinach od godziny 9:00 do 10:00. Wyścig zostanie rozegrany na rundach 15 km z dojazdem do rundy - 3 km. Zawodnicy będą starować w 4 kategoriach: żak, żaczka, młodziczka; młodzik, juniorka młodsza; junior młodszy; junior, elita, masters.

Przed i po wyścigu zawodników obowiązują przepisy ruchu drogowego. Rozgrzewka jest dopuszczalna wyłącznie w wyznaczonym miejscu.

Wyścig ze startu wspólnego odbędzie się przy ruchu otwartym ograniczonym na trasie okrężnej Napiwoda — Radomin — Łyna — Wietrzychowo — Nibork — Radomin. Każdy uczestnik płaci startowe zgodnie z przepisami PZkol z 2018 roku. Na zwycięzców czekają nagrody. Trzej najlepsi zawodnicy/zawodniczki we wszystkich kategoriach otrzymają puchary i dyplomy.

Początek wyścigu— godz. 11: 00.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages