Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Wspólne szkolenie dyżurnych CPR, PSP i Policji

2018-07-20 16:00:00 (ost. akt: 2018-07-20 16:05:28)

Autor zdjęcia: asp.sztab. Andrzej Osowski

W sali szkoleniowej Komendy Powiatowej PSP w Nidzicy odbyło się szkolenie operatorów numerów alarmowych, w którym udział wzięli koordynatorzy Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie, dyżurni Komendy Powiatowej PSP i Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy oraz osoby funkcyjne KP PSP w Nidzicy.

Spotkanie miało charakter warsztatów podczas, których omawiane były zagadnienia związane ze współpracą pomiędzy operatorami oraz sprawy bieżące wynikłe podczas obsługi zgłoszeń.

Podczas szkolenia omówiono również zgłoszenia w ramach tzw. systemu eCall (ogólnoeuropejski system szybkiego powiadamiania o wypadkach drogowych lub innych zdarzeniach bezpośrednio z pojazdu samochodowego aktywowany ręcznie bądź automatycznie), obsługę formatek oraz postępowanie podczas zdarzeń w ruchu kolejowym (oznakowanie przejazdów kolejowo-drogowych z dodatkowymi nalepkami pozwalającymi na indywidualną identyfikację przejazdów na znaku drogowym G-4 tj.krzyżu św.Andrzeja lub na słupkach rogatek).

Szkolenie zorganizował Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Informacja i zdjęcia: asp.sztab. Andrzej Osowski

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages