środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Z KALENDARZA STRAŻAKA

2018-08-08 19:00:00 (ost. akt: 2018-08-08 14:41:03)

NA SYGNALE\\\ W minionym tygodniu strażacy mieli pełne ręce roboty. Interweniowali przy wypadkach samochodowych, kolizjach, pracowali nad jeziorkiem miejskim, usuwali konary drzew na drodze, a także gasili pożar suchej trawy.

Sarnowo - Konar drzewa na drodze
Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano konar drzewa na drodze powiatowej. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przy użyciu piły mechanicznej do cięcia drewna usunięto zagrożenie z drogi. Powiadomiono Powiatowy Zarząd Dróg. Interweniował zastęp OSP Krokowo.

Turówko - Drzewo na drodze
Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano drzewo na drodze powiatowej. Działania zastępu polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przy użyciu mechanicznej piły do cięcia drewna usunięto zagrożenie. W działaniach brał udział zastęp JRG Nidzica.

Załuski - Wypadek samochodowy
Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono kolizję samochodu osobowego Opla Zafira z samochodem osobowym Mercedes B180 na drodze S7 w kierunku Gdańska. Pojazdami podróżowało łącznie 5 osób (3 osoby Oplem Zafirą i 2 osoby Mercedesem B180), wszystkie one znajdowały się poza pojazdami. Przybyły razem z JOP ZRM Nidzica przebadał uczestników zdarzenia i pozostawił na miejscu zdarzenia. Działania przybyłych zastępów PSP polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w samochodzie Mercedes B180, odłączeniu akumulatora i zasilania instalacji gazowej w samochodzie Opel Zafira, sprawdzeniu instalacji paliwowej pojazdów pod kątem ewentualnych wycieków, przekazaniu miejsca zdarzenia.

Nidzica ul. Olsztyńska - Kolizja
Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR stwierdził kolizję samochodu osobowego Opel Corsa z motorowerem marki Hanglong na skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Dubieńskiej w Nidzicy. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy. Kierujący samochodem osobowym nie doznał obrażeń. Kierującego motorowerem przebadał przybyły na miejsce zdarzenia ZRM Nidzica. Doznał on lekkich stłuczeń i uszkodzeń naskórka. Działania jednostek polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w motorowerze oraz uprzątnięciu jezdni z odpadów powstałych na skutek kolizji (szkła i elementy plastikowe motoroweru).

Zagrzewo - Drzewo pochylone nad drogą powiatową

Działania zastępu polegały na usunięciu drzewa z drogi.

Janowiec - Leśniki - Pożar suchej trawy
Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu palącej się suchej trawy. Interweniował zastęp JRG Nidzica oraz OSP Janowiec Kościelny. Działania trwały ok. 45 minut.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages