Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Prawybory w powiecie nidzickim. Ewelina Sobotka, Daniel Krysiak, Ryszard Sutkowski, Andrzej Biller i Bożena Bliska najlepiej oceniani!

2018-09-29 12:52:00 (ost. akt: 2018-10-16 15:12:40)

Tegoroczne wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Do urn pójdziemy w niedzielę 21 października. To zatem dobry moment, by wysondować przedwyborcze nastroje. Stąd przygotowane przez nas prawybory.

Kto zostanie burmistrzem? Kto wójtem? Kto dostanie się do rady? To pytania, które coraz bardziej zaprzątają głowy nie tylko mieszkańców, ale i samych kandydatów.

W jakimś stopniu odpowiedź na nie dadzą organizowane przez nas prawybory. Chodzi o to, by wysondować, kto ma największe szanse na wygranie wyborów rzeczywistych. Ciekawe, czy końcowe wyniki pokryją się później z tymi prawdziwymi.


REGULAMIN

PRAWYBORY 2018: Kandydaci na urząd burmistrza NidzicyPRAWYBORY 2018: Kandydaci na wójta gminy Janowiec KościelnyPRAWYBORY 2018: Kandydaci na wójta gminy KozłowoPRAWYBORY 2018: Kandydaci na wójta JanowaPRAWYBORY 2018: Kandydaci do Rady Powiatu Nidzickiego

PRAWYBORY 2018: Kandydaci do Rady Miejskiej

PRAWYBORY 2018: Kandydaci do Rady Gminy Janowiec Kościelny

PRAWYBORY 2018: Kandydaci do Rady Gminy Kozłowo

PRAWYBORY 2018: Kandydaci do Rady Gminy Janowo


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages