Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Sprawdź harmonogram rozgrywek!

2018-10-05 13:00:00 (ost. akt: 2018-10-08 21:49:45)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Sprawdź harmonogram rozgrywek Klasy okręgowej 2018/2019, grupa: warmińsko-mazurska II.

Kolejka 11 - 13-14 października

Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk 13 października, 15:30
Gmina Kozłowo - FC Dajtki (Olsztyn)
Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Markusy 13 października, 15:30
Błękitni Orneta - Huragan II Morąg 13 października, 15:30
Olimpia Olsztynek - Start Nidzica 13 października, 15:30
GSZS Rybno - Płomień Turznica 13 października, 15:30
Radomniak Radomno - GKS Stawiguda 13 października, 15:30
Warmia Olsztyn - Ewingi Zalewo 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Polonia Pasłęk - Ewingi Zalewo
GKS Stawiguda - Warmia Olsztyn
Płomień Turznica - Radomniak Radomno
Start Nidzica - GSZS Rybno
Huragan II Morąg - Olimpia Olsztynek
Polonia Markusy - Błękitni Orneta
FC Dajtki (Olsztyn) - Orzeł Janowiec Kościelny
Kormoran Zwierzewo - Gmina Kozłowo

Kolejka 13 - 27-28 października

Gmina Kozłowo - Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny - Kormoran Zwierzewo
Błękitni Orneta - FC Dajtki (Olsztyn)
Olimpia Olsztynek - Polonia Markusy
GSZS Rybno - Huragan II Morąg
Radomniak Radomno - Start Nidzica
Warmia Olsztyn - Płomień Turznica
Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Polonia Pasłęk - GKS Stawiguda
Płomień Turznica - Ewingi Zalewo
Start Nidzica - Warmia Olsztyn
Huragan II Morąg - Radomniak Radomno
Polonia Markusy - GSZS Rybno
FC Dajtki (Olsztyn) - Olimpia Olsztynek
Kormoran Zwierzewo - Błękitni Orneta
Gmina Kozłowo - Orzeł Janowiec Kościelny

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta - Gmina Kozłowo
Olimpia Olsztynek - Kormoran Zwierzewo
GSZS Rybno - FC Dajtki (Olsztyn)
Radomniak Radomno - Polonia Markusy
Warmia Olsztyn - Huragan II Morąg
Ewingi Zalewo - Start Nidzica
GKS Stawiguda - Płomień Turznica

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Gmina Kozłowo - Olimpia Olsztynek
Polonia Pasłęk - Płomień Turznica
GKS Stawiguda - Start Nidzica
Ewingi Zalewo - Huragan II Morąg
Warmia Olsztyn - Polonia Markusy
Radomniak Radomno - FC Dajtki (Olsztyn)
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo
Błękitni Orneta - Orzeł Janowiec Kościelny

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Błękitni Orneta - Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny - Olimpia Olsztynek
Gmina Kozłowo - GSZS Rybno
Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno
FC Dajtki (Olsztyn) - Warmia Olsztyn
Polonia Markusy - Ewingi Zalewo
Huragan II Morąg - GKS Stawiguda
Start Nidzica - Płomień Turznica

Kolejka 18

Polonia Markusy - GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk - Start Nidzica
Płomień Turznica - Huragan II Morąg
Ewingi Zalewo - FC Dajtki (Olsztyn)
Warmia Olsztyn - Kormoran Zwierzewo
Radomniak Radomno - Gmina Kozłowo
GSZS Rybno - Orzeł Janowiec Kościelny
Olimpia Olsztynek - Błękitni Orneta

Kolejka 19

GKS Stawiguda - FC Dajtki (Olsztyn)
Olimpia Olsztynek - Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta - GSZS Rybno
Orzeł Janowiec Kościelny - Radomniak Radomno
Gmina Kozłowo - Warmia Olsztyn
Kormoran Zwierzewo - Ewingi Zalewo
Polonia Markusy - Płomień Turznica
Huragan II Morąg - Start Nidzica

Kolejka 20

Gmina Kozłowo - Ewingi Zalewo
Polonia Pasłęk - Huragan II Morąg
Start Nidzica - Polonia Markusy
Płomień Turznica - FC Dajtki (Olsztyn)
GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo
Warmia Olsztyn - Orzeł Janowiec Kościelny
Radomniak Radomno - Błękitni Orneta
GSZS Rybno - Olimpia Olsztynek

Kolejka 21

GSZS Rybno - Polonia Pasłęk
Olimpia Olsztynek - Radomniak Radomno
Błękitni Orneta - Warmia Olsztyn
Orzeł Janowiec Kościelny - Ewingi Zalewo
Gmina Kozłowo - GKS Stawiguda
Kormoran Zwierzewo - Płomień Turznica
FC Dajtki (Olsztyn) - Start Nidzica
Polonia Markusy - Huragan II Morąg

Kolejka 22

Gmina Kozłowo - Płomień Turznica
Polonia Pasłęk - Polonia Markusy
Huragan II Morąg - FC Dajtki (Olsztyn)
Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo
GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec Kościelny
Ewingi Zalewo - Błękitni Orneta
Warmia Olsztyn - Olimpia Olsztynek
Radomniak Radomno - GSZS Rybno

Kolejka 23

Radomniak Radomno - Polonia Pasłęk
GSZS Rybno - Warmia Olsztyn
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo
Błękitni Orneta - GKS Stawiguda
Orzeł Janowiec Kościelny - Płomień Turznica
Gmina Kozłowo - Start Nidzica
Kormoran Zwierzewo - Huragan II Morąg
FC Dajtki (Olsztyn) - Polonia Markusy

Kolejka 24

FC Dajtki (Olsztyn) - Polonia Pasłęk
Gmina Kozłowo - Huragan II Morąg
Polonia Markusy - Kormoran Zwierzewo
Start Nidzica - Orzeł Janowiec Kościelny
Płomień Turznica - Błękitni Orneta
GKS Stawiguda - Olimpia Olsztynek
Ewingi Zalewo - GSZS Rybno
Warmia Olsztyn - Radomniak Radomno

Kolejka 25

Warmia Olsztyn - Polonia Pasłęk
Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo
GSZS Rybno - GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek - Płomień Turznica
Błękitni Orneta - Start Nidzica
Orzeł Janowiec Kościelny - Huragan II Morąg
Gmina Kozłowo - Polonia Markusy
Kormoran Zwierzewo - FC Dajtki (Olsztyn)

Kolejka 26

Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo
FC Dajtki (Olsztyn) - Gmina Kozłowo
Polonia Markusy - Orzeł Janowiec Kościelny
Huragan II Morąg - Błękitni Orneta
Start Nidzica - Olimpia Olsztynek
Płomień Turznica - GSZS Rybno
GKS Stawiguda - Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo - Warmia Olsztyn

Kolejka 27

Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk
Warmia Olsztyn - GKS Stawiguda
Radomniak Radomno - Płomień Turznica
GSZS Rybno - Start Nidzica
Olimpia Olsztynek - Huragan II Morąg
Błękitni Orneta - Polonia Markusy
Orzeł Janowiec Kościelny - FC Dajtki (Olsztyn)
Gmina Kozłowo - Kormoran Zwierzewo

Kolejka 28

Polonia Pasłęk - Gmina Kozłowo
Kormoran Zwierzewo - Orzeł Janowiec Kościelny
FC Dajtki (Olsztyn) - Błękitni Orneta
Polonia Markusy - Olimpia Olsztynek
Huragan II Morąg - GSZS Rybno
Start Nidzica - Radomniak Radomno
Płomień Turznica - Warmia Olsztyn
GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo

Kolejka 29

GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk
Ewingi Zalewo - Płomień Turznica
Warmia Olsztyn - Start Nidzica
Radomniak Radomno - Huragan II Morąg
GSZS Rybno - Polonia Markusy
Olimpia Olsztynek - FC Dajtki (Olsztyn)
Błękitni Orneta - Kormoran Zwierzewo
Orzeł Janowiec Kościelny - Gmina Kozłowo

Kolejka 30

Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny
Gmina Kozłowo - Błękitni Orneta
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek
FC Dajtki (Olsztyn) - GSZS Rybno
Polonia Markusy - Radomniak Radomno
Huragan II Morąg - Warmia Olsztyn
Start Nidzica - Ewingi Zalewo
Płomień Turznica - GKS Stawiguda
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages