Piątek, 19 kwietnia 2019. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

„W hołdzie Komendantowi”

2018-11-17 10:40:00 (ost. akt: 2018-11-17 10:29:21)

Autor zdjęcia: Szkoła

Pięknie udekorowana, biało – czerwona Jedynka, uczniowie i pracownicy szkoły odświętnie ubrani, z przypinkami w barwach narodowych, wszystko to podkreślało podniosłą, ale też radosną atmosferę wielkiego patriotycznego święta.

W uroczystej akademii pt. „W hołdzie Ojczyźnie” wzięli udział uczniowie, wszyscy pracownicy szkoły oraz gość specjalny, wizytator Kuratorium Oświaty w Olsztynie, Piotr Raźniewski, który odczytał skierowane do naszej społeczności życzenia od Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty z okazji Święta Niepodległości.

Wzruszający montaż słowno – muzyczny doskonale uzupełniła prezentacja multimedialna, a patriotyczne piosenki wykonane przez dzieci i młodzież przy akompaniamencie Krzysztofa Partyki wywołały łzy wzruszenia, poczucia dumy i wspólnoty.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IIIc oraz IIIa i 8c, przy wokalnym wsparciu dzieci z klasy 4 d.

Młodzież do występu przygotowały Małgorzata Brzozowska i Anna Czarzasta. Przygotowanie muzyczne – Krzysztof Partyka i Małgorzata Baranowska (klasa 4 d), prezentacja multimedialna – Małgorzata Brzozowska, dekoracje: Beata A. Dąbrowska, Małgorzata Brzozowska i Anna Czarzasta.
szkołaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPnr1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages