Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Uczniowie Jedynki laureatami Wojewódzkiego Konkursu Literackiego

2018-11-18 13:00:00 (ost. akt: 2018-11-18 11:46:55)

Autor zdjęcia: Szkoła

W Warmińsko – Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie miało miejsce uroczyste podsumowanie XX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny, które w tym roku odbyły się pod hasłem „Rodzina-Dom-Ojczyzna”.

Hasło nawiązywało do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na uroczystości obecni byli m.in.: Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski Sławomir Sadowski i Pełnomocnik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego do spraw Rodziny Edyta Markowicz.

Głównymi organizatorami Dni są: Rada ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego przy współpracy Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego i Katolickiego Stowarzyszenia ,,Civitas Christiana”.

Podczas uroczystej gali podsumowano XV wojewódzki konkurs literacki „Dom rodzinny ostoją ojczyzny” oraz XV wojewódzki konkurs plastyczny i grafiki komputerowej „Rodzina i Dom Fundamentem Ojczyzny”.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 zostali wysoko ocenieni i nagrodzeni w konkursie literackim, na który napłynęło 130 prac.

Zofia Dąbrowska, uczennica klasy 8a otrzymała zaszczytny tytuł laureata i Nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego za pracę w kategorii Wspomnienia/Świadectwa, a Igor Gadomski z klasy 5b otrzymał Nagrodę Wojewody Warmińsko – Mazurskiego w kategorii Inne.

To kolejny sukces literacki zarówno Zosi jak i Igora, mamy więc nadzieję, że wkrótce usłyszymy o następnych. Opiekunem uczniów była pani Aldona Krasnowska.
szkołaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPnr1

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ona #2626267 | 178.235.*.* 18 lis 2018 15:51

    Gratuluje!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages