Piłka nożna: w derbach powiatu Gmina Kozłowo wygrała z KS Saturn Sławka Wielka 3:1

2011-06-13 08:23:23 (ost. akt: 2011-08-19 10:58:27)

Dzięki trzem punktom zdobytym w meczu, który zakończył rozgrywki klasy B, Gmina Kozłowo wyprzedziła KS Saturn Sławka Wielka w ligowej tabeli.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, ale za to w drugiej padły aż cztery.

Pierwsza bramka meczu dla Kozłowa padła w niecodziennych okolicznościach. Bramkarz Mariusz Czerwonka wznowił grę wykopem z linii bramkowej, a piłka gnana wiatrem leciała, leciała, aż wpadła do bramki zaskoczonego bramkarza Sławki Wielkiej. Zresztą wielokrotnie w tym meczu wiatr kierował piłkę w inną stronę niż zawodnicy chcieli. Napór gospodarzy nie malał. Walka toczyła się pod bramką gości, którzy nie mogli wyjść z piłką poza swoją połowę. Na 2:0 strzelił Marcin Lesiński, a następnie supersnajper Gminy Kozłowo Łukasz Mańka podwyższył na 3:0.

Dopiero po trzeciej bramce zawodnicy Saturna coraz częściej zaczęli gościć na połowie przeciwnika.

Coraz częściej też dochodziło do fauli. Po jednym z nich sędzia podyktował rzut karny dla Sławki Wielkiej. Niemal w ostatniej minucie z rzutu karnego Piotr Kaczmarczyk strzelił gola, ustanawiając ostatecznie wynik meczu na 3:1 dla Kozłowa.

Po meczu drużyna z Kozłowa odtańczyła taniec radości, a krewki kibic, trudno mi ustalić, z której drużyny, chciał chyba zrobić jakąś rozróbę, bo wzburzony wpadł na boisko, coś krzyczał, był bojowo nastawiony, ale szybko i bardzo grzecznie został zastopowany przez zawodnika z Kozłowa.

11. Prątniczanka Prątnica 20 12 29-94

Komentarze 1 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!

Dodaj swój komentarz

1. ja #297173 | 83.11.*.* 13-06-2011 17:13

chyba byla Pani na innym meczu... do przerwy bylo 0-0. bramki padaly w drugiej polowie. a kozlowo nie strzelilo jeszcze karnego