3 kolejka NHLPN. Liderzy też tracą punkty

2018-12-02 10:05:38(ost. akt: 2018-12-02 12:13:43)

W sobotę (1 grudnia) w hali widowiskowo - sportowej w Nidzicy rozegrano 3 kolejke spotkań w NHLPN.
Za nami już 3 kolejka spotkań w Nidzickiej Halowej Lidze Piłki Nożnej, kolejce pełnej wielu ciekawych i interesujących spotkań.

W I lidze dotychczasowy lider zespół Agro Partner Old Boys w meczu kolejki zremisował z Marianem i Przyjaciele 4:4. Mecz bardzo wyrównany, a na tablicy wyników długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Zespół Mariana i jego Przyjaciół prowadził do przerwy 2:0 po golach Grzegorza Wąsiewskiego i Kamila Rutkowskiego.

Po zmianie stron w 12 minucie lider Agro Partner w przeciągu kilku sekund zdobywa dwa gole doprowadzając do remisu w tym spotkaniu. Prawdziwy wysyp goli ujrzeliśmy w ostatnich dwóch minutach kiedy to zawodnicy obydwóch zespołów na przemian strzelali gole i mecz zakończył się remisem 4:4. Gole zdobyli dla zespołu Mariana Grzegorz Wąsiewski -2 oraz Kamil Rutkowski i Dawid Szypulski, dla Old Boys Robert Stasiukiewicz - 2 oraz Andrzej Łochnicki i Szymon Zieja

Potknięcie lidera wykorzystał zespół Na Podwójnym Gazie który równie po ciężkim boju pokonał Fc Miami 4:3 a tym samym wskoczył na fotel lidera. Fc Miami ,,przespało'' pierwsze 6 minut spotkania i po tym okresie gazownicy prowadzili już 3:0. Taką stratę trudno jest odrobić jednak Miami podjęło się tej próby i ostatecznie przegrało ten mecz jednym golem 3:4. Gole dla Gazowników zdobywali Piotr Rzepczyński -2 oraz Adrian Dąbrowski i Paweł Napiórkowski, dla Fc Miami Adam Wąsowski, Wojtek Boczkowski i Kamil Michalski.

Ciekawie zapowiadał się też mecz Kametu z Cubą Napiwoda. Cuba nie może odnaleźć się i po dwóch kolejkach zamykała ligową tabelę I ligi. Spotkanie z Kametem zespól z Napiwody wygrał choć nadal forma tego zespołu jest przeciętna. Mimo porażki spotkanie zdominował Kamet który non stop stwarzał groźne sytuacje pod bramką rywala lecz grał mało skutecznie. Mecz zakończył się zwycięstwem Cuby 2:1 a gole dla tego zespołu zdobyli Przemysław Byller i Leszek Pepłowski dla Kametu Daniel Pawęcki.

W pozostałych spotkaniach I ligi Isoroc Polska wysoko pokonał Nadleśnictwo Nidzica 4:0 po golach Mateusza Rogozińskiego -2 oraz Cezarego Onyszka i Mateusza Ginap.

Ciekawy wyrównany mecz rozegrali piłkarze Blues Brothers Zagrzewo z FMR Lisicki. Mecz zakończy się zwycięstwem Brothersów 3:2 dla których gole zdobywali Czarek Lewikowski, Łukasz Łaszczych i Przemysław Małecki, dla FMR Marcin Zbirowski i Kuba Smoliński.

PKS wyrwał się z dołu tabeli i zepchnął tam rywala swojego z pary zespół Stalmot & Wolmet pokonując go po ambitnej do końca grze 3:1. Gole dla PKS-u zdobyli Radek Płoski -2 i Przemek Smoliński, dla Stalmotu Damian Kowalski.

W II lidze dobrze radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach beniaminek zespół KTS Smolany. Zespół ten raz pauzował, drugi raz nieznacznie przegrał by za trzecim razem grając coraz pewniej wysoko pokonał rywala też beniaminka ale z Łyny Renegatów Fc 6:0. Gole w tym meczu zdobyli Kamil Jabłonowski -4 oraz Artur Szczepkowski i Krystian Lejk

Drugi zespół z Łyny Źródlani również przegrali swój ligowy mecz tym razem ze Skorpionem z Napiwody 1:3. Gole dla Skorpiona zdobyli panowie .....Olber ! Sebastian, Piotr i Rafał, dla Źródlanych Artur Wiśniewski.

Apotex zremisował z Zatorzem 1:1 po golach Kuby Wiśniewskiego i Krystiana Czechowskiego. Młode Orły wygrały 2:1 z Polonią Muszaki. Gole zdobyli dla piłkarzy z Janowca Bartosz Kurkiewicz i Mateusz Piotrowski, dla piłkarzy z Muszak Piotr Walesiak.

Kram Nidzica rozkręca się z meczu na mecz.W sobotę po niezłej grze pokonał zawsze groźne Żelazno 3:1. Bardzo dobra gra lidera zespołu Krystiana Kieleckiego w tym spotkaniu przyczyniła się do zwycięstwa zespołu Kramu. Krystian już w ... 10 sekundzie spotkania wyprowadza swój zespół na prowadzenie którego nie oddali już do końca spotkania a Krystian ustrzelił w tym spotkaniu hat-tricka zdobywając trzy gole w tym meczu.