środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Zakończono szkolenie naczelników OSP

2018-12-04 16:00:00 (ost. akt: 2018-12-04 12:28:48)

Autor zdjęcia: st.kpt.Dariusz Jankowski

Komenda Powiatowa PSP w Nidzicy przeprowadziła kolejny z zaplanowanych w bieżącym roku kursów szkoleniowych skierowanych do druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych.

Kurs przeprowadzono zgodnie z programem szkolenia naczelników Ochotniczych Straży Pożarnych wg „Zasad organizacji szkoleń członków OSP biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych” z 2015 roku.

24 listopada odbył się teoretyczny egzamin końcowy, który zdało 7 druhów (2 osoby -OSP Napiwoda, 1 osoba - OSP Kozłowo, 1 osoba - OSP Jagarzewo, 2 osoby - OSP Szkotowo, 1 osoba - OSP Łyna).

Szkolenia organizowane dla naczelników OSP mają na celu podniesienie umiejętności w zakresie utrzymania i zarządzania gotowością operacyjną jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Program szkolenia uwzględnia między innymi zakres realizacji zadań statutowych, podział zadań w zarządzie jednostki, prowadzenie dokumentacji, organizację szkoleń, ćwiczeń manewrów oraz innych przedsięwzięć. Ważnym aspektem są również kwestie współpracy z jednostkami samorządowymi, aspekty finansowe działalności oraz działania związane z rozwojem jednostek.

Informacja: asp.sztab.Andrzej Osowski
Zdjęcia: st.kpt.Dariusz Jankowski



Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages