Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Dzień Babci i Dziadka w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka"

2019-01-30 16:00:00 (ost. akt: 2019-01-30 14:27:13)

Autor zdjęcia: Bajka

Był to niezwykły dzień, pełen radości i uśmiechu.

18 i 22 stycznia w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka" w Piątkach odbyły się uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadkowie zajmują ważne miejsce w serduszku małego dziecka, dlatego też, co roku obchodzimy w naszym przedszkolu ten dzień bardzo uroczyście.
Dzieci z grupy "tygryski" pod kierunkiem Agnieszki Komorowskiej i Katarzyny Halickiej zaprezentowały montaż jasełkowy, w którym pięknie recytowały swoje kwestie, śpiewały pastorałki i z wielkim przejęciem odgrywały swoje role.

Następnie zaśpiewali "Sto lat" i wręczyli swoim najbliższym przygotowane samodzielnie upominki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dzieci z grupy "Smerfy" pod kierunkiem Agnieszki Zbirowskiej i Aleksandry Mikołajewskiej przedstawiły specjalny program artystyczny, w którym przepięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki dla swoich Babć i Dziadków i tym samym podziękowali za cierpliwość, miłość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom.

Następnie wręczyli laurki z życzeniami, a na zakończenie wszyscy goście zostali zaproszeni do wspólnego tańca i słodkiego poczęstunku.

Był to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale również dla Kochanych Babć i dziadków. Dlatego też, ważne są takie spotkania i czas spędzony razem z wnuczętami.

Bajka


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: przedszkolebajka

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages