Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Zapraszamy na turniej o Puchar Nidzickiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

2019-03-12 16:00:00 (ost. akt: 2019-03-12 11:59:12)

W najbliższą sobotę spędzimy cały dzień z Nidzicką Halową Ligą Piłki Nożnej.

Czeka na nas wyjątkowy dzień, kończący kolejny sezon ligowy, rozpoczniemy go meczem barażowym o prawo gry w I lidze w przyszłym sezonie.
9:30 MECZ BARAŻOWY O AWANS DO 1 LIGI
STAMOLT & WOLMET FC vs. KTS SMOLANY
Godzina 10:00 to początek gry w turnieju o Puchar Ligi.
Przedstawiamy program na turniej
I RUNDA PUCHARU ( drużyny II ligi z miejsc od 12 do 5)
GODZINA 10:00 Mecz 1A: 8 drużyna II ligi vs 9 drużyna II ligi (ZATORZE – KRAM NIDZICA)
GODZINA 10:20 Mecz 1B: 6 drużyna II ligi vs 11 drużyna II ligi (TARTAK SKORPION NAPIWODA – RENEGACI FC)
GODZINA 10:40 Mecz 1C: 7 drużyna II ligi vs 10 drużyna II ligi (APOTEX – ŹRÓDLANI ŁYNA)

II RUNDA PUCHARU ( zwycięzcy z I rundy + drużyny II ligi z miejsc od 4 do 1)
GODZINA 11:10 Mecz 2A: Zwycięzca meczu 1A vs 1 drużyną II ligi (ZATORZE/KRAM NIDZICA – MŁODE ORŁY)
GODZINA 11:30 Mecz 2B: 5 drużyna II ligi vs 4 drużyną II ligi (LEURO YOUNG BOYS – ŻELAZNO)
GODZINA 11:50 Mecz 2C: zwycięzca meczu 1B vs 3 drużyną II ligi (TARTAK SKORPION NAPIWODA/RENEGACI FC – KTS SMOLANY)
GODZINA 12:10 Mecz 2D: zwycięzca meczu 1C vs 2 drużyna II ligi (APOTEX/ŹRÓDLANI ŁYNA – POLONIA MUSZAKI)

III RUNDA PUCHARU ( drużyny I ligi z miejsc od 12 do 5)
GODZINA 12:40 Mecz 3A: 8 drużyna I ligi vs 9 drużyna I ligi (BLUES BROTHERS – NA PODWÓJNYM GAZIE)
GODZINA 13:00 Mecz 3B: 5 drużyna I ligi vs 12 drużyna I ligi (ISOROC POLSKA – FMR ALPI)
GODZINA 13:20 Mecz 3C: 6 drużyna I ligi vs 11 drużyna ligi (FC MIAMI - PKS)
GODZINA 13:40 Mecz 3D: 7 drużyna ligi vs 10 drużyna ligi (NADLEŚNICTWO NIDZICA – STALMOT & WOLMET)

IV RUNDA PUCHARU (zwycięzcy z II rundy z zwycięzcami III rundy)
GODZINA 14:00 Mecz 4A: zwycięzcy meczu 2A vs zwycięzcy meczu 3A
(ZATORZE-KRAM NIDZICA/MŁODE ORŁY - BLUES BROTHERS/NA PODWÓJNYM GAZIE )
GODZINA 14:20 Mecz 4B: zwycięzcy meczu 2B vs zwycięzcy meczu 3B
(LEURO YOUNG BOYS / ŻELAZNO - ISOROC POLSKA / FMR ALPI)
GODZINA 14:40 Mecz 4C: zwycięzcy meczu 2C vs zwycięzcy meczu 3C
(TARTAK SKORPION NAPIWODA/RENEGACI FC /KTS SMOLANY - FC MIAMI /PKS)
GODZINA 15:00 Mecz 4D: zwycięzcy meczu 2D vs zwycięzcy meczu 3D
(APOTEX/ŹRÓDLANI ŁYNA / POLONIA MUSZAKI - NADLEŚNICTWO NIDZICA/STALMOT & WOLMET)

V RUNDA PUCHARU (zwycięzcy z IV rundy z drużynami I ligi z miejsc od 4 do 1)
Drużyny z pierwszej 4 zapraszamy na godzinę 15 do hali.
PARY W V RUNDZIE ZOSTANĄ WYŁONIONE DROGĄ LOSOWANIA
GODZINA 15:40 Mecz 5A
GODZINA 16:00 Mecz 5B
GODZINA 16:20 Mecz 5C
GODZINA 16:40 Mecz 5D

PÓŁINAŁY PUCHARU
GODZINA 17:00 Mecz 1P: zwycięzcy meczu 5A vs zwycięzcy meczu 5B
GODZINA 17:20 Mecz 2P: zwycięzcy meczu 5C vs zwycięzcy meczu 5D
GODZINA 17:40 Mecz finałowy Pucharu Ligi

OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018/2019 – GODZINA 18:00

Kochani pamiętajcie, że w tym wyjątkowym dniu zbieramy pieniążki dla Rafała!! zabierzmy ze sobą pieniążka i pomóżmy jak możemy wrócić koledze do zdrowia!

Bardzo liczymy na obecność jak największej społeczności tworzącej rozgrywki, zapraszamy wszystkich kibiców oraz bohaterów rozgrywek, zawodników ligi w pełnych składach. Wspólnie zakończmy sezon 2018/2019 z Nidzicką Halową Ligą Piłki Nożnej. Nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia 16 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej w Nidzicy!
Pozdrawiamy!

nhlpn
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages