Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Rekolekcje Wielkopostne w "Trójce"

2019-03-25 08:52:49 (ost. akt: 2019-03-25 08:54:26)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół nr 3

Podczas rekolekcji wielkopostnych gościliśmy w murach naszej szkoły rozśpiewane i roztańczone Siostry Misjonarki św. Rodziny z Chełmna.

Pierwszego dnia, podczas Koncertu Piosenki Religijnej, był z nami również działający przy parafii św. Wojciecha zespół Sursum Corda, a także Chór Szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką Marcina Bąkowskiego.

Nie zawiodły również nasze rozśpiewane uczennice – Julia Bandurska, Klaudia Rólka, Alicja Dymarska, Karolina Szulczak, Kamila Wojciechowska, Wiktoria Wiśniewska i Marika Owsianka. Koncert rozpoczął Ksiądz Adam Turek, słowami: „Kto śpiewa, dwa razy się modli". Wszyscy razem, śpiewem i tańcem chwaliliśmy Pana. Cieszymy się, że mogliśmy zaśpiewać razem z Wami i w pieśniach wspólnie przeżywać radość, która płynie z wychwalania Dobra...

Koncert połączony był z prezentacją, przygotowaną przez uczniów klasy 8 c - uczniowie nakręcili krótki film, który niósł ze sobą ich odpowiedź na pytanie „Kim jest Jezus ?”.

Kolejny dzień rekolekcji również spędziliśmy w towarzystwie Sióstr Misjonarek Św. Rodziny. Siostry, poprzez słowo, śpiew i pantomimę trafiły ze swą nauką prosto do serc dzieci i młodzieży, o czym może świadczyć ogromne zaangażowanie naszych wychowanków. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wspaniałą atmosferę i nieocenioną lekcję miłości.

Nad całością czuwał Proboszcz Parafii Bł. Bolesławy Lament - Ksiądz Adam Turek.

Szkolne koordynatorki - Marzena Świderska, Ania Borkowska
dekoracje - Jola Skwarska
Tekst - Joanna Sątowska
Przygotowanie muzyczne - Jacek Maculewicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zsnr3

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages