Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Pierwszy Dzień Wiosny w ZSZiO

2019-03-25 13:00:00 (ost. akt: 2019-03-25 09:38:34)

Autor zdjęcia: Krzysztof Malta

21 marca to wyjątkowy dzień w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, kiedy to hucznie obchodzone jest Święto Pierwszego Dnia Wiosny. W tym roku samorząd uczniowski postanowił w szczególny sposób uczcić ten wyjątkowy dzień i przygotować mnóstwo atrakcji zarówno dla społeczności uczniowskiej, jak i wszystkich pracowników szkoły.

Wszyscy zgromadzili się na boisku szkolnym, by wziąć udział w konkursie dotyczącym tematyki wiosennej. Poszczególne konkurencje związane były z układaniem krótkich wierszy zawierających określone słowa.

Uczniowie musieli także zaprojektować oryginalne stroje dla Pani/Pan Wiosny. Zmagania konkursowe dotyczyły również rywalizacji sportowej i przenoszenia przez młodzież balonów bez użycia rąk.

Uczniowie prezentowali także przygotowane przez siebie wiosenne przebrania związane z wylosowanymi przez poszczególne klasy kolorami. Ostatecznie jury postanowiło przyznać trzy pierwsze miejsca klasom: II LOA, III LOB i III LOC. Wszyscy bawili się doskonale. Okrzykom radości nie było końca.

Marta Schabińska Niewiesk


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MartaSchabinskaNiewiesk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages