Piątek, 30 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

"Dwójkowi" finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

2019-05-29 13:00:00 (ost. akt: 2019-05-29 11:46:35)

Cykl prezentujący sylwetki naszych, tegorocznych finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych zorganizownaych przez Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty rozpoczynamy od uczniów wyróżnionych za umiejętność posługiwania się językiem angielskim. W tym roku sukces osiągnęło dwoje uczniów: Zofia Krzyżak, uczennica klasy ósmej i Aleksander Bąkowski - uczeń klasy trzeciej gimnazjum.

Opiekun Zosi, pani Iwona Nasiadka o swojej podopiecznej mówi, z dumą: "Zosia jest moją radością, motywacją do dalszej pracy i wyszukiwania językowych diamencików. Jest również moją dumą i przykładem tego, że szkoła może nauczyć języka obcego".

Aleksandrem opiekowała się pani Mariola Podolska-Maculewicz. Według niej Aleks "mając dokładnie sprecyzowane cele wytrwale dąży do ich osiągnięcia. Jego sukcesy są dla mnie motywacją do działania. Z takim uczniem rozwiązywanie zawiłości językowych to czysta przyjemność."

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć im dalszych sukcesów w szkołach średnich. A paniom anglistkom - kolejnych takich uczniów na edukacyjnej drodze.

Piotr Kościjańczuk

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Piotr2014

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages