Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Prawie 13 tysięcy złotych dla Zosi

2019-07-13 10:00:00 (ost. akt: 2019-07-13 09:39:26)

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

POMAGAMY\\\ Podczas tegorocznych Dni Nidzicy mieszkańcy okazali się bardzo hojni. Podczas trzech dni pieniądze do puszek zbierało 17 wolontariuszy, w tym burmistrz Jacek Kosmala i starosta Marcin Paliński. Zosia wszystkim bardzo dziękuje.

To była kolejna akcja zbierania pieniędzy na pomoc dla dziecka. Rok temu zbieraliśmy do puszek na operację rączki Martynki Kasznickiej.
Dzięki pomocy nidziczan dziewczynka jest już po pierwszej operacji.

W tym roku Martynka razem z mamą zachęcała uczestników imprez podczas Dni Nidzicy do hojności dla Zosi.

I kolejny raz nidziczanie nie zawiedli. Wrzucali do puszek pieniądze, tyle ile kto mógł, bo w takich przypadkach liczy się każda złotówka i każdy grosz.

Po przeliczeniu datków okazało się, że wspomogliśmy Zosię kwotą 12 983,65zł.

—Zebrana kwota ułatwi nam dalsze leczenie i rehabilitację Zosi. Z całego serca pragniemy podziękować za wsparcie okazane naszej córeczce. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie, gdyż to dzięki nim udało się uzbierać tak dużą kwotę. Dziękujemy za okazane serce — mówi mama Zosi.

— Kolejny raz mieszkańcy Nidzicy okazali wielkie serca. Rodzice Zosi są bardzo zadowoleni i przekonani, że warto mieszkać w mieście, w którym otaczają nas ludzie pełni empatii. Dziękuję wolontariuszom i wszystkim osobom, które włączyły się w akcję — mówi Jacek Kosmala- burmistrz Nidzicy.

Największą kwotę do puszki wrzucił Dawid Kwiatkowski, ale burmistrzowi nie odmówili nawet "stali bywalcy nidzickich zieleńców".

Również starosta Marcin Paliński dziękuje mieszkańcom. — To ważne, że w takich chwilach potrafimy wspólnie działać i jednoczyć się w dobrym celu — mówi starosta.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages