Dwa remisy i porażka

2019-09-23 12:29:59(ost. akt: 2019-09-23 23:01:26)

W miniony weekend zespoły powiatu nidzickiego rozgrywające swoje mecze w Lidze Okręgowej i A-klasie rozegrały swoje kolejne ligowe spotkania.
Nie pomyśli sympatyków piłki nożnej potoczyły się spotkania naszych zespołów w Lidze Okręgowej i A-klasie.

Najwyżej klasyfikowany w ligowej tabeli Ligi Okręgowej Start Nidzica plasujący się na 3 miejscu niespodziewanie uległ na własnym stadionie przeciętnemu zespołowi Fortuny Gągławki 1:2 (0:0). Gole dla gości z Gągławek zdobyli Łukasz Stankiewicz i Krzysztof Ciarkowski, dla Startu w 84 minucie Mateusz Rogoziński.

Start mógł doprowadzić do remisu w tym spotkaniu ale w 80 minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Po tym spotkaniu Start Nidzica spadł na 6 miejsce w tabeli mając w dorobku 15 zdobytych punktów. W następnej kolejce Start Nidzica wyjeżdża do Iłowa na mecz z miejscową Polonią która podobnie jak Start ma zdobytych 15 punktów i zajmuje 4 miejsce w ligowej tabeli.

Lepiej zaprezentował się w minionej kolejce zespół Orła Janowiec Kościelny który na wyjedzie zremisował 1:1 (0:1) z Ewingami Zalewo lecz nadal zajmuje ostanie miejsce w ligowej tabeli mając w dorobku zaledwie 3 punkty. Gola dla Orła w 30 minucie zdobył Mateusz Kosiński

Dobrze wypadł zespół Gminy Kozłowo w A-klasie który bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z wiceliderem tabeli Czarnymi Rudzienice. Gmina Kozłowo po tym spotkaniu znajduje się na 6 miejscu mając w dorobku 7 zdobytych punktów.