Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Bank Spółdzielczy w Nidzicy to Twój Bank – zawsze blisko Ciebie!

2019-09-26 10:00:00 (ost. akt: 2019-09-27 09:14:32)

Jest wiekowy - co nie znaczy, że staroświecki. Jest poważny i profesjonalny - co nie znaczy, że nie pochyla się nad prostymi sprawami swoich klientów. Czym obecnie jest Bank Spółdzielczy w Nidzicy, a czym był w przeszłości? Czy to tylko „zwykły bank”, czy może coś więcej? Rozwiejmy wątpliwości!

Bank Spółdzielczy w Nidzicy to jedna z najstarszych instytucji w Powiecie Nidzickim. Działa nieprzerwanie od marca 1948 roku – to ponad 70 lat! Przez ten czas Bank wrósł w lokalną społeczność i zapracował na jej szacunek oraz zaufanie. Powołanie do życia Banku było ważne i potrzebne, a świadczy o tym powiększająca się liczba klientów, udziałowców oraz ilość sprzedawanych produktów. Wykorzystujemy w 100% Polski kapitał i nie boimy się powiedzieć, że jest to w 100% lokalny, nidzicki kapitał.

Pierwotnie powstaliśmy jako bank dla rolników - tzw. „bank zbożowy”. Szybko jednak okazało się, że jesteśmy gotowi zaspokajać potrzeby nie tylko rolników, ale również młodych osób wchodzących w świat finansów, nowopowstających firm oraz osób fizycznych. Statystyki mówią same za siebie, a nas cieszy fakt, że mamy coraz więcej nowych klientów. W ten sposób staliśmy się bankiem uniwersalnym – obsługujemy wszystkich: od juniora po seniora. Obecnie proponujemy szeroki wachlarz usług. Nasza oferta jest cały czas dostosowywana do potrzeb odbiorców. Oprócz usług bankowych dostarczamy również inne rozwiązania, które ułatwiają życie naszym klientom – ostatnimi nowościami są terminale płatnicze dostępne w kasach naszych placówek oraz możliwość składania wniosków „500+” i „300+” przy pomocy naszej bankowości internetowej. Jesteśmy również partnerem programu „Karta Dużej Rodziny”.

Jesteśmy obecni w życiu lokalnej społeczności nie tylko ze względu na prowadzoną działalność bankową. W miarę naszych możliwości wspieramy finansowo lokalne organizacje społeczne, sportowe, placówki oświaty, ochrony zdrowia oraz kultury. Konsekwentnie angażujemy się w organizację wielu imprez kulturalnych, oświatowych, rekreacyjnych oraz sportowych odbywających się na terenie całego powiatu. Filantrop – to dumne określenie, z którym się utożsamiamy. Bank jest dwukrotnym laureatem I nagrody Konkursu „Dobroczyńca Roku”, a także dziesiątek innych wyróżnień.

Jesteśmy dużym i stabilnym lokalnym przedsiębiorstwem. Dajemy zatrudnienie ponad 50 osobom zarówno w Nidzicy jak i w Janowie, Janowcu Kościelnym i Kozłowie. Praca w Banku zapewnia prestiż i możliwość rozwoju osobistego. Stawiamy na ciągły rozwój technologiczny oraz kształcenie kadry pracowniczej. Mamy pokaźne grono zadowolonych klientów - są nimi klienci indywidualni, lokalni przedsiębiorcy, rolnicy oraz jednostki samorządu terytorialnego. Bank zrzesza blisko 500 udziałowców, którzy wybierają spośród siebie przedstawicieli. Z tego grona powoływana jest 9 osobowa Rada Nadzorcza.

Bank zmieniał na przestrzeni lat swoją formę i nazwę – to wszystko zaprowadziło nas do miejsca, w którym się obecnie znajdujemy. Nie spoczywamy jednak na laurach bo wiemy, że musimy sprostać coraz większym wymaganiom naszych obecnych i przyszłych klientów. Idziemy do przodu i dokonujemy kolejnych usprawnień w trosce o klienta.

Z tego względu podjęliśmy decyzję o rozbudowie naszego budynku o nowe skrzydło, w którym znajdzie się nowoczesna, większa sala obsługi klienta oraz kolejne pomieszczenia biurowe. Cały czas dbamy o to, żeby być na bieżąco z dostępnymi technologiami i usługami. Ponadto nasza załoga staje się coraz młodsza i cały czas się rozwija, aby służyć naszym klientom pomocą i wsparciem na najwyższym poziomie.

Bank Spółdzielczy w Nidzicy to Twój Bank – przekonaj się!

Jarosław Komoszyński
Bank Spółdzielczy w Nidzicy

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages