Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Trwają Towarzyskie Zawody Skokowe w Napiwodzie

2019-09-28 15:10:00 (ost. akt: 2019-09-28 20:40:18)

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

Od godziny 12:00 w Napiwodzie trwają zawody skokowe. Ostatnia grupa zawodników wystartuje około godziny 15:15.

Zostały już rozdane nagrody w Konkursie Młode talenty, w którym wystartowali:
Zosia Bieńkowska na koniu Rokitnik, Małgosia Stolarczyk na koniu Kasieńka, Ania Stolarczyk na koniu Hellana, Oliwia Szporek Walicka na koniu Rokitnik, Milena Pleszczyńska na koniu Dewiza, Agata Brodzik na koniu Dąbrówka, Ania Paczkowska na koniu Hellana i Magdalena Stolarczyk na koniu Rokitnik.
Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.

o godz. 12:45 wystartowali: Maryla Żukowska na koniu Dumka, Karolina Stolarczyk na koniu Rewers, Julka Szczepańska na koniu Nestor, Martyna Ochlachowska na koniu Hellana, Dobrochna Sintek na koniu Jaga, Zosia Hankus na koniu Kasieńka, Nikola Kusik na koniu Pyrka, Jakub Stolarczyk na koniu Dumka, Julita Halamus na koniu Jacera, Marta Kopania na koniu Owal, Maja Podolska na koniu Rewers, Kasia Ortyl na koniu Nestor, Martyna Gałczewska na koniu Hellana, Basia Dumańska na koniu Dumka.


O godz. 13.35 wystartowali: Natalia Zembrzuska na koniu Dąbrówka, Nikola Kusik na koniu Rewers, Maja Cinak na koniu Owal, Kamil Kowalski na koniu Salmina W, Alicja Kowalska na koniu Larius Star, Ola Orzołek na koniu Hosanka, Julia halamus na koniu Jacera, Maria Piórkowska na koniu Kuba, Irmina Kądrzycka na koniu Rokitnik, Wiktoria Młyńska na koniu Dąbrówka oraz Maja Kuczyńska na koniu Owal.

O 14:25 wystartowali: Katarzyna Ćwiek na koniu Jaga, Lidia Gontarz na koniu Dumka, Lena Kuczyńska na koniu Rwewrs, Alicja Kowalska na koniu Larius Star, Kamil Kowalski na koniu Salmina W, Zosia Hankus na koniu Hellana, Agnieszka Szypulska na koniu Dewiza, Monika Wódkiewicz na koniu Goldi, Maria Piórkowska na koniu Kuba, Ola Orzołek na koniu Dumka, Wojtek Pasturski na koniu Rewers.

O godz. 15:15 wystartują Katarzyna Ćwik na koniu Szalem, Monika Wódkiewicz na koniu Goldi, Alicja Szałanda na koniu Nestor oraz Katarzyna Ćwiek na koniu Jaga.
Widzowie kibicujący zawodnikom mogli za kilka złotych kupić smaczne jedzenie. Odbyła się też loteria fantowa.
rozPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages