Wtorek, 1 grudnia 2020. Imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza

Sztangiści na sesji rady miejskiej

2020-01-02 19:00:00 (ost. akt: 2020-01-02 14:31:21)
FOT 1

FOT 1

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

Naszych sztangistów zaproszono na sesję rady miejskiej, na którą przyszli razem z trenerem Markiem Nachtygalem. Burmistrz oraz przewodniczący i wiceprzewodniczący rady gratulowali i dziękowali młodym sportowcom.

Podczas sesji rady miejskiej burmistrz Jacek Kosmala oraz przewodniczący rady Tadeusz Danielczyk i wiceprzewodniczący Leszek Pepłowski w imieniu całej rady podziękowali naszym sztangistom za osiągnięte wyniki na Mistrzostwach Europy. Na początku sesji radni obejrzeli krótką relację filmową z pobytu w Izraelu. Mogli zobaczyć ich zmagania na macie oraz radość z osiągniętych wyników i tytułu wicemistrza Europy, który przywieźli do Nidzicy.

Przewodniczący rady Tadeusz Danielczyk podkreślił, że to wielki sukces naszych sztangistów i ich trenera oraz naszego miasta. —Być może niedługo usłyszymy o tym, że są w kadrze olimpijskiej — mówił przewodniczący. Jako pierwszemu podziękowano wicemistrzowi Europy.

— W imieniu rady miejskiej i burmistrza Nidzicy Jacka Kosmali gratuluję uczniowi Szkoły Podstawowej nr 2 Michałowi Jaworskiemu osiągniętych wyników i zdobycia tytułu Wicemistrza Europy w podnoszeniu ciężarów. Doceniamy twoje osiągnięcia i jesteśmy przekonani, że tak pełna pasji osoba będzie z powodzeniem dalej pracować nad swoim rozwojem, osiągając zamierzone cele. Dziękujemy za godne reprezentowanie gminy Nidzica na arenie międzynarodowej — mówił przewodniczący.

Podobnie podziękowano również Bartkowi i Hubertowi. — Jak to miło zobaczyć naszych chłopców w strojach reprezentacji narodowej — mówił przewodniczący. —Ja tylko dodam, że jest mi niezmiernie miło, że mamy takich zawodników, którzy rozsławiają i promują naszą piękną Nidzicę na arenie europejskiej. Mam nadzieję, że wkrótce będą oni mistrzami świata, a Nidzica stanie się najlepszym w naszym kraju ośrodkiem w podnoszeniu ciężarów — mówił burmistrz Jacek Kosmala. Gratulacje i podziękowania przekazano również trenerowi Markowi Nachtygalowi.

— Bardzo dziękujemy za ogromną pracę z podopiecznymi, za ich wyniki, które osiągają — mówił Tadeusz Danielczyk. Nasi sztangiści przekazali burmistrzowi Jackowi Kosmali koszulkę z mistrzostw ze swoimi autografami.

roz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. brawo #2843350 | 89.228.*.* 2 sty 2020 20:20

    gratulacje

    Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages