Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Gazeta na wyciągnięcie ręki

2020-01-10 16:00:00 (ost. akt: 2020-01-10 12:05:41)

Codzienna gazeta bez wychodzenia z domu? Tak to możliwe. Na stronie http://kupgazete.pl/ macie Państwo dostęp do wydania elektronicznego codziennej Gazety Olsztyńskiej oraz Naszej Gazety Nidzickiej lub innego wybranego tygodnika.

Internetowy System Sprzedaży Gazet został stworzony specjalnie z myślą o Państwu. Dzięki zakupowi e-prenumeraty macie Państwo pewność, że żadna informacja już Was nie ominie.

Na stronie http://kupgazete.pl/ macie Państwo możliwość zakupu pojedynczego (aktualnego lub archiwalnego) wydania Naszej Gazety Nidzickiej, Gazety Olsztyńskiej, miesięcznika Rolnicze ABC lub innego, wybranego tygodnika lokalnego wydawanego przez Grupę WM. Ponadto przy zakupie elektronicznej prenumeraty możecie oszczędzić nawet 350 zł rocznie! Prenumerata może zaczynać się w dowolnym dniu miesiąca i trwa minimum 30 dni. Gazeta w wersji elektronicznej dostępna jest już od 6 rano!

Co zyskujesz?

> gwarancję stałej, niższej ceny
> wygodę- dostęp do elektronicznego wydania gazety każdego dnia, od 6 rano, bez wychodzenia z domu, z własnego komputera lub smartfona
> możliwość zakupu wydań archiwalnych
> gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma

Nie zwlekaj- już dziś bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami z regionu! Masz pytania? Skontaktuj się z redakcją- chętnie pomożemy!


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages