Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

I Forum Pozytywnie Zakręconych z okazji Dnia Wszystkich Fajnych

2020-01-22 13:00:00 (ost. akt: 2020-01-22 11:28:22)

Autor zdjęcia: Halina Rozalska

17 stycznia przypadał Międzynarodowy Dzień Wszystkich Fajnych. Z tej okazji w nidzickim zamku odbyło się 1. Nidzickie Forum Pozytywnie Zakręconych!

— To spontaniczna inicjatywa, która ma na celu prezentację osób, które coś robią. Chcemy zaszczepić w ludziach działanie — mówił Paweł Bukowski- dyrektor Nidzickiego Ośrodka Kultury.

Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń działających w Nidzicy, którzy krótko opowiedzieli o działalności stowarzyszeń, o ich historii i planach na przyszłość. J

arosław Komoszyński przedstawił działalność Bractwa Rycerskiego Komturii Nidzickiej, Ewa Jodko Bogulas opowiadała o PomysLovym Podwórku, Andrzej Marcjanik mówił o pasji biegania grupy Nidzicy Biega, Dariusz Modelski zapewniał, że kąpiel w jeziorku zimą jest zdrowa, co widać po członkach grupy Morsy Nidzica, a o pasji zbierania w grupie Pozytywnie Zakręconych mówiła Grażyna Freitag. Wszyscy mieli nadzieję, że nie będzie to jednorazowe spotkanie.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. siema #2854505 | 94.254.*.* 23 sty 2020 08:06

  Jak nok nie ma nic do nich to kto wysyłał im zaproszenia? Kto udostępnił salę? Tacy fajni i zakręceni, a ten bony m to już wgl, granica od zabawności do śmieszności jest bardzo małą

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages