Wtorek, 1 grudnia 2020. Imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role

2020-02-03 13:00:00 (ost. akt: 2020-02-03 10:29:48)

Autor zdjęcia: Agnieszka Tańska

Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka. Ich święto to dzień niezwykły dla każdego wnuka. To dzień pełen uśmiechów, radości, łez i wzruszeń.

Z tej okazji w oddziałach przedszkolnych SP 3 odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyłym gościom dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań: Agnieszki Gnidzińskiej, Anny Godlewskiej i Joanny Tyberskiej.

Przedszkolaki poprzez recytację, śpiew, taniec oraz grę na instrumentach mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa skierowane pod ich adresem. Nie zabrakło też scen humorystycznych, które wywołały uśmiech na twarzach odbiorców. Pięknie udekorowana przez Jacka Gnidzińskiego i Annę Małecką sala sprzyjała świątecznej atmosferze.

W przyjęciu gości pomagali też rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do podzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim wzmocnienia więzi rodzinnych. Piątek okazał się dniem niezwykłym dla wszystkich uczestników tej uroczystości.

Agnieszka Gnidzińska


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Agn

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages