Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Mieszkaniec naszego powiatu zginął pod Gierzwałdem

2020-02-07 11:38:00 (ost. akt: 2020-02-07 15:45:45)

Autor zdjęcia: mat.policji

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w m. Gierzwałd. W wypadku zginął 23- letni mieszkaniec powiatu nidzickiego.

Dziś rano (07.02) około godz. 4:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w m. Gierzwałd.

Według wstępnych ustaleń 23- letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Ostródy z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Młody kierowca zginął na miejscu. Jechał sam.

Siła uderzenia była ogromna, samochód niemal rozpadł się na pół. Prawdopodobną przyczyną tragicznego w skutkach wypadku mogła być prędkość.

Wszystkie okoliczności badają teraz policjanci pod nadzorem prokuratora. Miejsce wypadku zabezpieczają strażacy z PSP Ostróda.

Nadmierna prędkość to wciąż główna przyczyna najniebezpieczniejszych zdarzeń drogowych. Wypadki, do których dochodzi przez niedostosowanie prędkości do warunków jazdy, niosą ze sobą najpoważniejsze konsekwencje.

To w nich ginie najwięcej osób i najwięcej ich uczestników odnosi bardzo poważne obrażenia. Niestety często dochodzi do nich wtedy, gry prędkość auta zsumuje się z młodzieńczą brawurą.
KPP OstródaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages