Zuzia Wiśniewska na II miejscu w województwie

2020-02-25 07:00:00(ost. akt: 2020-02-24 20:18:44)

Autor zdjęcia: ZSZiO

Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących została mistrzem województwa szkół ponadpodstawowych.
21 lutego odbyły się Indywidualno-Drużynowe Mistrzostwa Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Ringo. Zawody zostały przeprowadzone na trzech obiektach w Nowym Mieście Lubawskim i Kurzętniku.

Miło nam poinformować, że w kategorii dziewcząt reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących została mistrzem województwa szkół ponadpodstawowych.

Indywidualnie drugie miejsce zajęła Zuzia Wiśniewska, trzecie Karolina Jakobczuk, a piąte Ania Małecka.

Tak wysokie pozycje indywidualne pozwoliły nam wygrać klasyfikację drużynową z dużą przewagą punktów.

Chłopcom nie udało się awansować indywidualnie do ścisłego finału i jako drużyna zajęli czwarte miejsce.

Kolejne punkty dla powiatu w tegorocznej klasyfikacji szkół zdobyte.

Wracamy do Nidzicy z pucharem i medalami oraz zapałem do ćwiczeń w doskonaleniu umiejętności w tej dyscyplinie.

Opiekunami reprezentacji szkolnej byli Grzegorz Andryszczyk I Witold Zagożdżon.