Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Gazeta na wyciągnięcie ręki

2020-03-26 07:00:00 (ost. akt: 2020-03-26 11:53:27)

Codzienna gazeta bez wychodzenia z domu? Tak, to możliwe. Na stronie http://kupgazete.pl/ macie Państwo dostęp do wydania elektronicznego.

Internetowy System Sprzedaży Gazet został stworzony specjalnie z myślą o Państwu. Dzięki zakupowi e-prenumeraty macie Państwo pewność, że żadna informacja już Was nie ominie.

Na stronie http://kupgazete.pl/ macie Państwo możliwość zakupu pojedynczego (aktualnego lub archiwalnego) wydania Naszej Gazety Nidzickiej, Gazety Olsztyńskiej, miesięcznika Rolnicze ABC lub innego, wybranego tygodnika lokalnego wydawanego przez Grupę WM.

Ponadto przy zakupie elektronicznej prenumeraty możecie oszczędzić nawet 350 zł rocznie! Prenumerata może zaczynać się w dowolnym dniu miesiąca i trwa minimum 30 dni. Gazeta w wersji elektronicznej dostępna jest już od 6 rano!

Co zyskujesz?

> gwarancję stałej, niższej ceny
> wygodę- dostęp do elektronicznego wydania gazety każdego dnia, od 6 rano, bez wychodzenia z domu, z własnego komputera lub smartfona
> możliwość zakupu wydań archiwalnych
> gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma

Nie zwlekaj- już dziś bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami z regionu! Masz pytania? Skontaktuj się redakcją- chętnie pomożemy!Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.
Jan Szynaka, prezes firmy Szynaka Meble
Musimy przetrwać ten czas
Koronawirus coraz bardziej paraliżuje gospodarkę. Fabryka Michelin, która zatrudnia prawie 5 tys. osób, zawiesza produkcję na dwa tygodnie. Wcześniej zrobiła to Grupa Szynaka, zatrudniająca w swoich zakładach 3,5 tys. pracowników.


Szkoły chciały, system padł
Coś, co jeszcze niedawno wydawało się abstrakcją, przestało nią być w niewesołej rzeczywistości — szkoły przeszły na model cyfrowy. Szkoda tylko, że bez przygotowania. Już rano padły serwery, a część problemów pozostaje bez odpowiedzi.

Andrzej Wiktorowicz
Ultrasonografem w koronawirusa
Dzisiaj medycyna dyktuje warunki. Dlatego w Olsztynie powstają ultrasonografy do diagnostyki płuc, które ułatwiają szybkie monitorowanie pacjentów. Takie urządzanie bardzo ułatwiają prace medykom walczącym z koronawirusem.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages