Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Mały Książę/Mała Księżniczka: nasze dzieci wysoko w rankingu regionalnym!

2020-05-14 12:17:27 (ost. akt: 2020-05-14 12:29:33)

Cały czas szukamy Małego Księcia i Małej Księżniczki. Kolejnym kandydatem do tytułu jest Hubert Żmijewski z Łyny. Dzieci z powiatu nidzickiego są także wysoko w rankingu wojewódzkim! Pawełek Barwiński zajmuje 2. miejsce, Aleksander Filipowicz- 4., Adaś Suchowiecki - 5., Tymoteusz Zakrzewski - 8. W rankingu regionalnym, na 6. pozycji jest Marcelina Kwiatek, na 9. Lena Królicka. Jeszcze wszystko może się zdarzyć!

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę, czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia! Wystarczy przysłać zdjęcie dziecka.

Nasza akcja trwa w każdym powiecie naszego województwa. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń wybierzemy w każdym powiecie. Zwycięzcy powiatowi trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych, w przypadku Olsztyna i powiatu olsztyńskiego będzie to "Nasz Olsztyniak". Kto wygra? O tym zadecydują nasi czytelnicy! Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Plebiscyt trwa od 6 maja 2020 do 25 maja 2020 roku.
1. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 06.05.2010 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
2. W przypadku Nidzicy i powiatu nidzickiego zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: nidzica@gazetaolsztynska.pl
3. Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2020 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.
4. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
- akceptację postanowień regulaminu,
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.
W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2020.

Regulamin KLIKNIJ TUTAJ

MAŁY KSIĄŻĘ


MAŁA KSIĘŻNICZKARANKING REGIONALNYPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages